Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 
Хмельницкие новости
 
Введите слово для поиска :

Хто останній?

18.02.2010 Размер текста:  Т+   T-  Распечатать 

Впевнена, що жодній людині неприємно, коли та крокує до поставленої мети, а їй перешкоджають на цій дорозі, або, мало того - випереджають. Хоча ні, скажемо простіше: Ви хочете купити хліба у крамниці, а останню буханку перед самісіньким Вашим носом забирають. Ви кажете: ''Нічого не поробиш, так було, є і буде''. А я відповім: ''Ви помиляєтеся''!

Мабуть, до такого ж ряду відносяться і хмельницькі черги. Не ті, що у магазинах чи на базарах (хоча і там виникають проблеми «відстоювання честі»). Мова йде про черги на зупинках. Точніше — їх відсутність.Яку загальну картину ми спостерігаємо? Народ «пхнеться», виборюючи місце у транспорті, люди похилого віку та школярі, що запізнюються на урок, взагалі не наважуються брати участь у цій давці. Справа в тому, що черг на зупинках громадського транспорту немає, а у засобах пересування не вистачає місця для всіх бажаючих їхати.


Але погляньмо, як складається ситуація з громадським транспортом у столиці (метро не враховуємо): підходячи до зупинки, бачиш довгу чергу, ввічливо запитуєш “останнього” пасажира: “Хто крайній?” - і у відповідь чуєш: “За мною будете...”. Черга оживає, коли підходить тролейбус, автобус або маршрутка. Хто хоче “присісти” в транспорті (у прямому значенні цього слова) — до черги, хто не проти “постояти” – чекай, поки всі займуть свої місця і заходь. Стояв у черзі, але сісти нікуди — чекай наступних «коліс». Ось культура живого людського спілкування. Ні тобі гризні, ті підштовхування у спину. А чим ми гірші? Чи ми не заслуговуємо на повагу один до одного?
Тому я звертаюся до дорослих поважних людей, тих, хто в змозі ухвалити рішення про дотримання черг на міський транспорт. Подумайте. Можливо, жити тоді у місті, яке носить ім’я великого Богдана, стане спокійніше і веселіше.

Юлія Шпичко, 11-Б клас, НВК №10


6943

Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
Новости Хмельницкого
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів