Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета сказка 2019

 
Хмельницкие новости
 
Введите слово для поиска :

Обережно - свіжі овочі!

14.05.2010 Размер текста:  Т+   T-  Распечатать 

На прилавках магазинів та на ринках уже довгий час красуються такі жадані після зими свіжі помідори, огірки, редиска, цибуля, картопля. Але чи безпечні вони для здоров'я? Які наслідки може мати вживання таких продуктів у ранній весняний період? Саме це ми й вирішили спитати у лікаря-гастроентеролога міської поліклініки №1 Світлани Стефанчук.

Кор.: Світлано Миколаївно, чи безпечно зараз вживати овочі? Адже усі знають про те, що саме тепер у них чимала кількість нітратів...
С.С.:
Так, вони присутні. І найбільше їх у таких овочах, як редька, картопля і буряки. Тому весняні овочі та фрукти потрібно ретельно вимити перед вживанням, і замочити в холодній воді. А перед тим, як варити ранні овочі, слід їх залити на 2 години холодною водою, щоб нітрати вийшли у воду, потім воду відлити і ще раз промити. Тільки тоді вже можна готувати.
 

Кор.: Яблука теж потрібно замочувати?
С.С.:
Яблука можна помити й очистити від шкірки.
 

Кор.: А які отруєння трапляються від споживання овочів, вирощених на мінеральних добривах?
С.С.:
Найчастіше це розлади шлунково-кишкового тракту: від ураження шлунку до ураження печінки. Подібне трапляється при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, загостренні хронічних гастритів, хронічних панкреатитів, хронічних гепатитів. Справа у тому, що печінка – це фільтр, через який проходять усі токсичні речовини, вона має дезінтоксикаційну функцію – очищає кров від токсичних речовин. Додаткове навантаження на печінку спричинює загострення цих хвороб, тому що порушуються фільтруюча і дезінтоксикаційна функції. Тобто, якщо хвора людина, яка має хронічні захворювання, або навіть здорова людина вживають продукти з надмірною кількістю нітратів, це може призвести до виникнення гострого панкреатиту чи гострого гепатиту.
 

Кор.: На що слід перш за все звернути увагу при купівлі весняних продуктів?
С.С.:
Перш за все потрібно звернути увагу на сертифікат якості, тому що всі овочі повинні пройти в лабораторії певний контроль. По-друге, покупця має насторожити зовнішній вигляд: наприклад, якщо овоч має надмірно великі розміри. Це вже говорить про якесь стороннє втручання, тому що звичайний овоч не може сам по собі так вирости. По-третє, у овоча (помідора чи то огірка) не повинна бути уражена плівочка. Саме через неї можуть проникнути токсичні речовини у вигляді мікроорганізмів. У нас деякі люди кажуть: "Воно надрізане, значить, його ще можна з'їсти". Ні в якому разі! Через пошкодження туди попадають і гнилосні бактерії, і грибкові. У такому випадку ніяке замочування не допоможе. Потрібна тільки термічна обробка.
 

Кор.: Скажіть, чи можна вживати весняні овочі вагітним та матерям, що годують грудним молоком?
С.С.:
Якщо вагітна жінка, або та, яка годує своїм молоком дитинку, отримує овочі з надмірною кількістю нітратів, то шкідливі речовини проходять через кров до організму матері. Звідти через молоко вони потрапляють до немовляти або через плаценту до плоду. Тому це загрожує отруєнням нітратами маленької дитини, або того плода, який є в утробі матері.
 

Кор.: Ну а якщо вже людина вирішила вживати весняні продукти, що Ви рекомендуєте їй робити?
С.С.:
Перед вживанням, як ми вже казали, весняні овочі потрібно ретельно вимити і замочити на 2-3 години в холодній воді. Маються на увазі парникові – ті, які отримують підкормку добривами. Якщо овочі зі свого городу, і людина впевнена, що ніякими мінеральними добривами вони не оброблялися, то їх можна вживати, але парникові – обов'язково треба замочувати. Якщо хтось надумав їх давати дитині, то також обов'язково після замочування. Овочі чи фрукти ще потрібно додатково обдати окропом, а з огірка та яблук обов'язково потрібно знімати шкірку.
Зелень так само має бути ретельно вимита і замочена, тому що вона ближче за все контактує з землею, де є патогення мікрофлора, яка може попадати на листочки. Тому вона особливо повинна митися.
 

Кор.: Дітям можна зараз їсти овочі?
С.С.:
Дітям категорично заборонено вживання овочів і фруктів в ранній весняний період! Нітрати мають такий самий вплив на організм дитини, як на дорослу людину. Навіть ще небезпечніший, бо процес отруєння відбувається швидше.
 

Кор.: Стільки жахіття... Ну а чи є якась користь у цих продуктах?
С.С.:
Напевно є, тому що який би овоч не був, все рівно у ньому присутня якась кількість вітамінів та мікроелементів, які обов’язково потрібні нашому організму після зими. Це вже, можна сказати, як кому пощастить. Добре, якщо овоч був вирощений добросовісно, в теплиці, і його поливали лише відстояною водою. Але якщо люди везуть їх на продаж, то вони поливають їх не звичайною водою, а цими мінеральними добривами, щоб овочі виросли чим пошвидше і чим більшими.
Якщо продукти вирощувалися добросовісно, я не проти вживання. Зараз у нас багато людей мають свої теплиці, у яких прекрасно вирощують і цибулю і помідори.
 

Кор.: То коли можна починати спокійно вживати овочі та фрукти, що продаються?
С.С.:
Бажано вже дочекатися врожаю на городах. Хоча навіть у тих продуктах, які вирощувалися на городах, можуть бути шкідливі речовини. Адже і там додаються добрива, щоб овочі швидше росли. Тому перш за все у продавця потрібно питати сертифікат на право продажу того чи іншого продукту.
 

Кор.: Ну а якщо вже так сталося, що людина постраждала, на що треба звернути увагу, щоб не пропустити симптоми отруєння?
С.С.:
Це може бути нудота, блювота, загальна слабість, головний біль, проноси, іноді висока температура. У такому разі перш за все потрібно зняти інтоксикацію, обов'язково промити шлунок та кишечник і одразу звернутися за допомогою до лікаря. При таких станах ні в якому разі не треба займатися самолікуванням, тому що невідомо, чим точно людина отруїлася. Тому ще раз повторюю – необхідно одразу звернутися до лікаря, але перед тим промити шлунок.
 

Кор.: Можна випити активоване вугілля?
С.С.:
Так, зараз дуже багато рекламуються активоване вугілля, ентеросгель, атоксіл. Але я би не рекомендувала вживати ці препарати без призначення лікаря. Головне, потрібно промити шлунок і випити певну кількість води для того, щоб покращити обмінні процеси в організмі і вивести токсичні речовини.
 

Кор.: Чи звертаються зараз до вас люди з отруєнням весняними овочами?
С.С.:
Звертаються, і дуже часто, особливо люди, які мають хронічні захворювання. Перш за все вони чутливі до цих речовин, які є в овочах і фруктах. Але в нас бувають і гострі стани, коли отруюються абсолютно здорові люди. Навіть зараз після свят вже поступило кілька людей: поїхали на природу, на шашлики, де, як завжди, до шашлика взяли огірки, помідори, редиску... Але вони, на їх щастя, швиденько промили шлунок, до речі, самі випили ентеросгель.
 

Кор.: Скільки часу триває лікування тих, хто отруївся?
С.С.:
Це залежить від того, яка ступінь отруєння. Якщо легка, то людина може бути працездатна, хворою, але працездатною. Ми призначаємо їй дієту та певні препарати. При середньому ступені ми можемо оформити на денний стаціонар. Ну а якщо відбулося серйозне отруєння, ми обов'язково госпіталізуємо таких хворих.

Поділилася цікавою інформацією і Валентина Щавінська, завідувач відділення гігієни харчування Хмельницької міської санепідемстанції.
Кор.: Валентина Валеріївна, скажіть, будь ласка, які з тепличних овочів першими з’являються на ринку?
В.Щ.:
Першими з’являються (і є досить небезпечними) листя салата, редис різних сортів, кріп, петрушка, зелена цибуля, рання капуста. Дещо пізніше з’являється буряк. Він є найнебезпечнішим, тому що акумулює в собі дуже велику кількість нітратів.
 

Кор.: В яких умовах зазвичай їх вирощують?
В.Щ.:
Вирощують їх на закритих грунтах, в які вносять добриво. Звичайно, ці теплиці приватні, ніхто їх, напевно, не контролює. Щороку ми виявляємо дуже велику кількість нітратів. Буває так, що кожного року 2-3 партії ми одразу відправляємо на знищення.
Нітрати дуже небезпечні, тому що вони зв’язують еритроцити. По-друге, нітрати, як і всі хімічні елементи, можуть накоплюватися в печінці і спричинити шкоду здоров’ю.
Хочу наголосити: не купляйте ранні овочі на стихійних ринках, на вулицях, вздовж парканів, під заборами! Ніхто їх не перевіряє, саме тому вони дуже небезпечні! Тільки на продовольчих ринках Хмельницького є ветеринарна служба, яка має прилади, що фіксують перевищення чи норму нітратів у продуктах. Вони завжди беруть на аналіз партію редиски чи інших овочів, що заїжджає, і завжди видають експертний висновок.
 

Кор.: То є якась допустима норма вмісту нітратів у продуктах?
В.Щ.
: Звичайно, у всіх є допутима норма. Ми знаємо про ці дані – лабораторія одразу нам видає аналізи і підкреслює, чи там норма, чи перевищення. Уже в цьому році було перевищення норми у кропі втричі! Саме тому ми зняли його з реалізації.
 

Кор.: Чи може покупець вимагати пред’явити йому якісь документи від продавця?
В.Щ.:
Звичайно. На території продовольчих ринків та супермаркетів ветеринарна служба дає експертний висновок. Якщо вони закупляють продукти в Києві чи в іншому місті, то це повинен бути товар з експертними висновками. Можуть бути протоколи дослідження з санстанцій, тому що ми теж вибірково перевіряємо. Наприклад, цього року ми перевірили близько 50-ти зразків рослинної продукції на ринках та в супермаркетах.
 

Кор.: А хтось знає заздалегідь про ваші плани?
В.Щ.:
А звідки хто що знає? Я й сама не знаю, що буде завтра, чи буде в нас машина чи ні. Саме тому ніхто з продавців на оптовому ринку у Дубово та на центральному продовольчому ринку не може підготуватися. Наших планів ніхто ніколи не знає, тому ми перевіряємо саме ті партії продуктів, які завезені для продажу хмельничанам, а не якійсь спеціально приготовані для перевірки.
 

Кор.: Чи проводяться рейди за участю спеціалістів з санепідемстанції?
В.Щ.:
Звичайно, проводяться рейди по стихійній торгівлі. У нас є графік їх проведення, який завізований у міськвиконкомі. Разом з ними ми, з настанням теплого періоду року, проводимо рейди рослинницької і тваринницької продукції. Мається на увазі молоко, сметана вздовж на тротуарах, вздовж парканів на вулицях. До нас приєднується міліція, ми виганяємо, штрафуємо порушників. Дуже великі зусилля ми доклали, коли щодня чергували з міліцією та з управлінням міськвиконкому на розі вулиць Подільської і Вайсера – на так званій «стометрівці». Якби прийшли лише ми, то продавці-порушники нічого нам би не повідомили, навіть свого прізвища, а з міліцією вони розмовляють чемно. Тому ми там залишалися майже тиждень, поки їх звідти, так би мовити, „видалили”. Тепер ця алея зовсім прочищена.

Кор.: Як часто проходять такі перевірки?
В.Щ.:
Ми проводимо рейдові перевірки, під час яких виносяться постанови заборони, або штрафні санкції, щотижня. Порушники завжди є. Наприклад, немає відповідних документів, торгівля проводиться безпосередньо з землі, (де є собаки, коти, тротуар не миється, не дизенфікується), немає ніяких медичних оглядів, продукція дуже сумнівної якості, вона не перевірена; немає умов, це ж потрібно певне торгівельне обладнання мати.
Тому дуже небезпечно купувати продукцію, що продається в таких умовах. Можна зекономити копійку, а втратити на здоров’я великі гроші.

Кор.: Чи можна визначити на вигляд, чи є у овочах або фруктах нітрати?
В.Щ.:
Ніяк: ні за смаком, ні зовні. Просто ми знаємо, що в ранній період рослинна продукція містить нітрати. У цей період я взагалі не рекомендую вагітним, дітям і людям похилого віку, в яких понижений імунітет, вживати більше 100 грам салату на день. Наприклад, 100 грам кропу містить 100 міліграм аскорбінової кислоти. Достатьо з’їсти його в такій кількості для того, щоб отримати добову дозу вітаміну С. Не треба об’їдатися по п’ять разів на день, бо «прийшли салати». Буває, що жінки хочуть схуднути і по 3-5 разів на день наїдаються салатами. Їх слід вживати в обмеженій кількості: по 100-150 грам салату, а не трилітровими салатницями, заміняючи цією їжею весь раціон. У ранніх овочах, навіть якщо у них „норма” рівня нітратів, вона є досить великою і все рівно шкодить людському організму. За дослідженнями вчених, нітрати вважаються однією з причин виникнення онкозахворювань.

Кор.: Коли, на Вашу думку, можна починати купувати овочі та фрукти?
В.Щ.:
Тоді, коли в нашій місцевості підуть свої. У нас вже, наприклад, прекрасно йде своя цибуля, свій часник, вже є джерело вітаміну С. Все ж не варто перевантажувати організм, а їсти 100-150 грам салату, як я вже зазначала. Усі рекомендують не захоплюватися зараз салатами, бо користі буде менше ніж шкоди.
У нас всі шлунки вже порушені, практично нікого здорового немає. Ви знаєте, ще у 1974 році, це вже 40 років минуло, як я закінчила інститут, професор Борис Смолянський з Ленінграду, який читав у мене гігієну харчування, говорив: „Кури, бройлери і тепличні овочі не давайте дітям і вагітним жінкам”. 40 років тому, мені здається, і курей цих ще навіть не було у нас, але він вже знав про них.
Отже, придбані ранні овочі, фрукти й зелень перед вживанням потрібно дуже ретельно промивати під струменем води. Так відбувається промивання і від патогенних мікроорганізмів і змивається частина нітратів. Обов’язково потрібно знімати верхнє листя капусти – там найбільше нітратів, не можна їсти її качан; редис і огірки треба обов’язково чистити, а потім вимочувати.


Капусту, огірок чи буряк слід порізати на 2-3 великі шматки й вимочувати протягом 15-20 хвилин, - десь 20-30% нітратів піде у воду. При варці зникне 50-60% нітратів, а то і більше, тільки потім відвар потрібно злити і не використовувати для бульйонів, супів чи борщів. Помідор не дуже накопичує нітрати. Найбільш небезпечними є буряки, редис, листя салату, кріп. Навіть якщо не вносять мінеральні добрива, а використовують звичайний гній, то він теж дає велику кількість нітратів у рослинницькій продукції, якщо його забагато. Все потрібно робити з розумом і вносити потрошки.


Купувати рослинну продукцію слід тільки на продовольчих ринках, де є контроль, експертні висновки, де кожного дня перевіряють кожну машину. На відміну від санепідемстанції, яка проводить вибірковий контроль раз на тиждень, на продовольчих ринках щоденно перевіряють продукцію.
Ще раз повторюся: все треба вживати з розумом, в міру і з обережністю, та не переїдати.
 


12470

Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
Новости Хмельницкого
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів