Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
Хмельницкие новости
 
{big_banner}
Введите слово для поиска :

Відгуки гостей про санаторій Медобори

12.08.2010 Размер текста:  Т+   T-  Распечатать 

Хто може краще сказати про санаторій, ніж ті, для кого він і існує? Отже, слово надається гостям...

- Я вже немолода людина, тому у мене дуже болять ніжки. Я хворію на облітерірующий склероз судин нижніх кінцівок. Раніше навіть не міг нормально ходити – через кожні 200 метрів мусив 5-10 хвилин відпочивати. Але з тих пір, як почав приймати процедури в цьому санаторії, я почуваю себе чудово. Сподіваюся на другий рік знову приїхати. Хто хворий – бігом сюди! Бігом в «Медобори»! Я в багатьох санаторіях був – і в Сатанові, і в Хмельнику. Де я тільки не був! Але тут – найкраще!


- Я почуваю себе чудово, тому що в такому лікувальному закладі не можна себе почувати по-іншому. Чудовий відпочинок, і лікування, і обслуговуючий персонал. Взагалі, я дуже задоволена, що сюди приїхала. Якщо буде можливість, ще приїду сюди відпочивати. Я приймаю тут сірководневі ванни. Лікарі кажуть, що сірководневі ванни покращують загальне самопочуття, стимулюють покращення кровообігу та обміну речовин в організмі. Я лікарям довіряю, тому із задоволенням приймаю ці ванни.


- В санатории мне очень травится. Я уже во второй раз приезжаю из Киева. До этого я на протяжении 20 лет ежегодно ездила в Миргород, но в прошлом и в этом году решила приехать сюда – и очень довольна. Здесь у меня есть возможность одновременно пролечить желудок и опорно-двигательный аппарат. Очень хорошо, что здесь лечение комплексное.


- У «Медоборах» я зі своєю дружиною відпочиваю вже 4-ий рік поспіль. Я себе люблю, за собою дивлюся і тут підтримую здоров’я. Мої улюблені процедури – сірководнева ванна та підводний масаж. Після них почуваю себе прекрасно!


- Незважаючи на те, що сама є тернополянкою, до того постійно не вистачало часу. Але тепер нарешті вирішила зайнятися своїм здоров’ям, чого й усім бажаю. Тут надзвичайно хороший персонал, лікування також надзвичайне. Результати тільки позитивні. Усім бажаю на майбутнє любити себе і дбати за своє здоров’я!


- Я сам африканец, но считаю Украину своей второй родиной. 30 лет назад я учился здесь. Ваш народ прекрасный, добрый, гостеприимный, открытый, общительный, поэтому я очень люблю Украину – больше, чем любую страну мира. Я был в разных санаториях: в Хмельнике, в Харькове, в Крыму. Но я выбрал «Медоборы», потому что здесь очень много хороших процедур, можно лечить и желудок, и опорно-двигательный аппарат. О «Медоборах» я узнал в Интернете. Том много разных предложений, с весьма неплохими условиями, но я выбрал именно этот, потому что здесь лечат лучше всего. Кроме того, лечение здесь весьма доступно по цене, поэтому приглашаю сюда всех своих друзей и знакомых. У нас в стране нет такого лечения, если заболел – сразу кладут на хирургический стол. А здесь можно оздоровиться не только от процедур, но и от природы, от воздуха, потому что санаторий находится вдалеке от города, транспорта, машин.
 


14414

Также в рубрике:
Новости Хмельницкого
 
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів