Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
Хмельницкие новости
 
{big_banner}
Введите слово для поиска :
Страниц : 1 2 » #
Сильні вітри, шквали та зливи - стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року

Синоптики відносять їх до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення.
Фактори небезпеки сильних вітрів, шквалів та злив: травмування, а інколи і загибель людей; руйнування інженерних споруд та систем життєзабезпечення, доріг та мостів, промислових і житлових будівель, особливо їх верхніх поверхів і дахів; перекидання телеграфних стовпів, виривання дерев та утворення завалів; знищення садів та посівів на полях.

10.08.2010 Прочесть статью
Чи всі дошкільнята стануть школярами?

Неабиякого резонансу у суспільстві набули наміри народних депутатів ввести обов’язкову дошкільну освіту. Якщо раніше, навіть за радянських часів, вибір – віддавати чи ні свою дитину на виховання у дитячий садочок залишався за самими батьками, то тепер, у разі прийняття відповідних змін до закону «Про дошкільну освіту» батькам буде над чим замислитися...

16.07.2010 Прочесть статью
5 мая отмечаем День шифровальщика и День водолаза

В начале было Слово… Потом появилось много слов. И очень скоро человек понял, что слова надо прятать. Так началось зарождение криптографии. В переводе с древнегреческого «криптография» означает «тайнопись».

05.05.2010 Прочесть статью
А чи знаєш ти як поводитись при пожежі?

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень. Якщо виникла пожежа - рахунок часу йде на секунди.

11.02.2010 Прочесть статью
Заходи безпеки на льоду

Дотримуйтеся правил безпеки на льоду, особливо під час зимової рибалки. Змалку привчайте дітей до тієї страшної небезпеки яка криється за нікому непотрібними прогулянками та іграми на крижаному вбранні водойм.

29.12.2009 Прочесть статью
23 серпня - День Державного Прапора України

Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь народу.

11.08.2009 Прочесть статью
Які пози тепер законні в Україні ?

Це сталося - попри численні протести, закріплені підписними листами, та всупереч здоровому глузду, як усе в нашій країні, президент України Віктор Ющенко все одно підписав так званий порнозакон. Починаючи з 1 лютого громадян України (переважно чоловічої статі) теоретично можуть посадити, варто лише злим сусідам, зрадженій дружині чи розчарованій коханці подзвонити 102 і повідомити: за такою-то адресою зберігається диск із порнухою, яку власник планує тиражувати і розповсюджувати на Петрівці.

16.07.2009 Прочесть статью
БІЛІ АНГЕЛИ ЧОРНОГО КОНТИНЕНТУ

Саме такі асоціації одразу виникають, коли бачиш, як з аеродрому у спекотне і вологе африканське небо Ліберії щодня здіймаються наші «вісімки» і «двадцять четвірки». У кожного з екіпажів своє польотне завдання, свій маршрут. Хтось уздовж берегової лінії Атлантичного океану, хтось в глибину країни, вздовж кордону чи в сусідню Сьєрра-Леоне. Та усіх цих на біло викрашених «ангелів» об’єднує одне – свята миротворча місія в Республіці, яка продовжує зализувати жахливі рани шістнадцятирічної громадянської війни.

26.05.2009 Прочесть статью
Выставка наружной рекламы и визуальных коммуникаций viscom 2009

C 1 по 3 октября пройдет очередная выставка наружной рекламы и визуальных коммуникаций viscom 2009. В этом году в ee рамках будет проходить Digital Signage World (бывшая ProSign Messe), что позволит завершить логический ряд и говорить, что viscom объединяет все отрасли, которые используют визуальную коммуникацию с целевой аудиторией.

26.05.2009 Прочесть статью
Причини масових політичних репресій

Проблема реальної спрямованості та кількісних параметрів політичних репресій радянських часів значною мірою ще й досі залишається "білою плямою" в історичній науці. За матеріалами розпорядчих документів, чекістських доповідних у інстанції, оперативно-статистичної звітності, обвинувальними висновками, уже близько двадцяти років, крок за кроком відновлюється страшна правда про багатолітній злочин проти власного народу під гаслами боротьби з "ворогами народу".

19.05.2009 Прочесть статью
До Дня Європи

Святкова дата - 9 травня історично вважається Днем народження Європейського Союзу.
Цього травневого дня 59 років тому,коли люди ще не відійшли від травм минулої війни, міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман представив усьому світові своє бачення майбутнього єдиної Європи, адже Європа в той час вже стояла на порозі третьої світової війни.

13.05.2009 Прочесть статью
РАЗМЫШЛЕНИЯ В МАЙСКИЕ ДНИ

Весенний месяц май богат праздничными датами. Праздники эти, разные по значению и происхождению, объединены только одним – временным отрезком, календарным месяцем. Или же нет? Или мы, независимо от властных идеологических потуг создать нам некий пантеон сакральных дат, сами, вольно или невольно, избираем, что и как нам почитать. Сами, в своем внутреннем мире, расставляем приоритеты и значения, связываем их невидимыми нитями собственного восприятия, значение и ценность которых понятны только нам. И очень радуемся, когда наши мысли и оценки совпадают с мыслями и оценками других. Хотя бы в основном. Видимо, необходимость соотнести свой собственный мир с миром читателя и явилась поводом для этой статьи.

08.05.2009 Прочесть статью
ВЕРХОВНИЙ СУД ТА ІНТЕРНЕТ

27 лютого ц. р. ВСУ прийняв нову постанову, яка систематизувала практику розгляду справ за позовами про захист честі, гідності та ділової репутації. Це було нагальним, вважаючі, що попередня приймалася ще у 1990 р. Мабуть, коментарі тут зайві. Втім, нові рекомендації мають як позитивні моменти, так і недоліки.

08.05.2009 Прочесть статью
День защитника Отечества
День настоящих мужчин. Защитников в широком смысле этого слова

Это один из немногих дней календаря, когда сильная половина человечества получает законное право принимать от женщин поздравления, благодарность, и, конечно, подарки.

Принято было считать, что 23 февраля 1918 года, отряды Красной гвардии одержали свои первые победы под Псковом и Нарвой над регулярными войсками кайзеровской Германии. Вот эти первые победы и стали «днем рождения Красной Армии».

23.02.2009 Прочесть статью
Обрезание Господне

Событие, о котором идет речь, описано в Евангелии от Луки. Обрезание Господне совершилось на восьмой день после Христова Рождества. И теперь празднование этого события совершается на восьмой день после праздника Рождества Христова.

Обрезание для древних иудеев определяло принадлежность к Богоизбранному народу. Необрезанный не был посвящен Единому Богу, Творцу и Создателю всех, считался иноверным, недостойным приносить Богу жертву, недостойным к Нему обращаться. Ветхозаветное обрезание было прообразом христианского крещения.

14.01.2009 Прочесть статью
Страниц : 1 2 » #
Новости Хмельницкого
 
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів