Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
Хмельницкие новости
 
{big_banner}
Введите слово для поиска :
Страниц : 1
Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
 

26. лютого відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий студент" на якому перемогу здобула Катерина Волошина (студентка 4-го курсу гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету). Катерина відповіла на декілька питань вже у якості кращого студента Хмельницького 2013 року. 

05.03.2013 Прочесть статью
Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора

           Здоровенькі були шановне панство! Давненько не писав для добродіїв, але ось, як грім серед ясного неба, довелося написати статтю про «серйозного дядька» (голову Хмельницької облдержадміністрації) Василя Ядуху. Отримав журналістське завдання завітати на прес-конференцію, а мої перші враження від даної події, що нагадало засідання місцевої громади будь-якого населеного пункту Хмельниччини та думки про те: «Що ми зробили хорошого для народу за 3 роки наполегливої діяльністі?».

28.02.2013 Прочесть статью
Журналістика очима людей

Чи люди довіряють журналістам? Чи готові прийти по допомогу саме до журналістів? Що дивляться та що читають? До 12-річчя «Моєї газети», по дорученню редактора Людмили Луніної, кореспондент Лілія Король та відеооператор Микола Атаманюк вирішили знайти відповіді на ці питання у простих хмельничан, різних за віком та соціальним статусом.

19.02.2013 Прочесть статью
Ох, цей святий Валентин!

Ну хто не чув про день Святого Валентина? Це свято відмічається в Європі ще з XI століття, у нас з'явилося не так давно, але вже набуло надзвичайного розмаху, а дарувати коханим валентинки, сердечка, цукерки і троянди стало традицією серед молоді.

18.02.2010 Прочесть статью
Очікуємо безкоштовне диво...

Мабуть, не знайдеться людини, яка б ніколи не чула:''Безкоштовна пропозиція!'', ''Вигідні ціни!'', ''Шалені знижки!''. Інколи буває й: ''Задарма!'', ''Халява!'', ''На шару!'' (беручи до уваги більш молодіжні вислови). Справа у тому, що, мабуть, нам, українцям, найголовніше не склад товару, а саме означення - безкоштовний.

18.02.2010 Прочесть статью
Хто останній?

Впевнена, що жодній людині неприємно, коли та крокує до поставленої мети, а їй перешкоджають на цій дорозі, або, мало того - випереджають. Хоча ні, скажемо простіше: Ви хочете купити хліба у крамниці, а останню буханку перед самісіньким Вашим носом забирають. Ви кажете: ''Нічого не поробиш, так було, є і буде''. А я відповім: ''Ви помиляєтеся''!

18.02.2010 Прочесть статью
Безглуздий стереотип або білявки врятують світ!

«У дитинстві хлопці б’ють гарних дівчаток по голові,
а потім дивуються, чому усі гарні дівчата дурепи ?!..»
Оля Полякова

''Ти мислиш, неначе блондинка! - А оце образливо...'' Нещодавно випадково почула розмову двох молодих людей (це при тому, що дівчина була брюнеткою!). Ну чому по всьому світу утворився подібний стереотип щодо білявок?

02.02.2010 Прочесть статью
Постмодернізм - явище позитивне чи негативне?

У сучасній українській літературі ми спостерігаємо сплеск нової течії - постмодернізму. Але чи багато людей знайомі з цим поняттям? Вбачають вони у ньому якусь суть? Багато критиків на українському просторі літератури довго сперечалися, чи взагалі можна назвати постмодернізм новою течією.

16.01.2010 Прочесть статью
Справжнє кохання є!
Симпатія між двома людьми може виникнути будь-де і будь-коли.

Кохання...Невже і зараз, в наш такий цинічний і матеріальний час, досі є люди, які вірять у справжнє кохання? Багато хто, прикриваючись цим словом, намагається знайти заможну людину. Для цього вони використовують будь які методи, не зупиняючись ні перед чим.

16.01.2010 Прочесть статью
Ищем парня!

У многих девушек жизнь весьма ограничена, тем более во время учебы: дом-школа-курсы-дом, и так практически изо дня в день. Но ведь минуты отдыха можно провести и с пользой - найти свою вторую половинку. Чтобы не растрачивалось драгоценное время в поисках своего героя, составлен маленький маршрут.

16.01.2010 Прочесть статью
Страниц : 1
Новости Хмельницкого
 
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів