Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
Хмельницкие новости
 
{big_banner}
Информационные страницы » Спортивно оздоровчий клуб "СВ"

Спортивно оздоровчий клуб «СВ» запрошує фанатів, любителів та всіх бажаючих.

До ваших послуг: басейн, тренажерний зал, два фітнес зали, сучасні роздягальні (шафи з електронними замками), усі умови для Вашого комфорту.

 

Басейн.

Басейн «Каліпсо» на 4 доріжки довжиною 25м. Дві доріжки глибиною 1м60см, дві доріжки – 1м40см. Сучасна система очистки (кварцування та іонізація), кондиціювання, підлога з підігрівом, енергозберігаючі вікна. Вишуканий дизайн та музичний супровід.
Басейн працює без вихідних з 7.00 до 22.00. Час перебування в басейні 45хв. Останнє відвідування на 21.00.
В басейні постійно працюють інструктори , які за бажанням відвідувачів проводять індивідуальні заняття з плавання, надають консультації та поради.
Також в басейні проводяться заняття з аквааеробіки (2р на тиждень). 3 групи займаються в ранішній час і 5 в вечірній. Аквааеробіка проводиться з використанням сучасного інвентарю (акваремені, акваперчатки, нудли, поплавки, гантелі, дощечки для плавання). Заняття з аквааеробіки триває 50хв і проводиться згідно розкладу.

Тренажерний зал.

Сучасний тренажерний зал площею 500кв.м.
В просторому залі вас очікують кардіотренажери: бігові доріжки, велотренажери, орбітреки. Силова лінія представлена повним комплектом грузо-блочних тренажерів та тренажерів з вільною вагою. Присутній гантельний ряд з вагою від 1 до 60кг.
Наявність різноманітних тренажерів дає змогу пропрацювати усі м’язові групи не лише професіоналам, але і початківцям. Завдяки сучасній системі кондиціювання Ви зможете займатись в комфортних умовах. Виконуючи вправи на кардіотренажерах, Ви не будете нудьгувати, переглядаючи свої улюблені програми на моніторах.
Досвідчені комунікабельні інструктори ознайомлять вас з обладнанням, розроблять індивідуальну програму тренувань, дадуть поради для визначення оптимального спортивного режиму та покращать ваш настрій.
Тренуйтесь заради здоров’я, отримуйте задоволення та гордіться собою!

Зали для занять оздоровчими видами фітнесу.

У клубі функціонують два зали для занять оздоровчими видами фітнесу. Просторі та зручні зали нашого спортивного комплексу обладнані усім необхідним інвентарем для проведення занять з будь-якого виду аеробіки, Пілатесу та йоги.
Заняття тривалістю 60хв проводяться згідно розкладу 3 рази на тиждень.


Пропонуються на вибір програми різного напрямку:

DANCE - танцювальна аеробіка (фанк, сіті-джем, хіп-хоп, латина, джаз-модерн та ін.)- обираєте близьке вам музичне направлення і вбиваєте зразу трьох зайців: насолоджуєтесь музикою, танцем та спілкуванням.
STEP – заняття середньої інтенсивності на степплатформах REEBOK. Крім базових вправ, використовуються як танцювальні рухи (степ-денс), так і силові вправи з гантелями та бодібарами (степ-памп). Степ-аеробіка чудово покращує форму тіла, особливо гомілок, стегон та сідниць.
Програми КІВО, СOMBAT, КІК -аеробіка, БОКС-аеробіка – комплексні програми тренувань, в основу яких взято безпечні але ефективні рухи – удари руками і ногами, запозичені із східних одноборств: карате, бокса, кікбоксинга.
Займаючись за такими програмами, Ви розвиваєте витривалість серцево-судинної системи, силу та витривалість м’язової системи, гнучкість, рівновагу, координацію, тренуєте дихальну систему. Важливим моментом цих занять є тренування не лише тіла але й духу.
PUMP – найкраще тренування для підтримки м’язового тонусу, яке гарно навантажує великі групи м’язів. Для проведення тренувань використовуються бодібари (спеціальні палиці вагою 6кг).
BELLY DANCE – танець живота. Специфічні рухи танцю заставляють працювати в максимальному режимі всі м’язи живота, роблячи їх сильними та еластичними. Великий об’єм рухів, чередування зтиснення та розслаблення живота під час танцю – все це забезпечує ефективний масаж внутрішніх органів, покращує їх кровозабезпечення, нормалізує роботу кишківника
GO-GO – танець-імпровізація, танцювальний клубний стиль. Живі, енергійні та сексуальні рухи для модних, стильних та красивих дівчат, що бажають виділитись. На таких заняттях Ви навчитесь розрізняти танцювальні стилі, гарно та пластично рухатись, відчувати ритм музики, імпровізувати.
Стрип-пластика – цікавий клас для тих, хто хоче навчитись повністю володіти своїм тілом, пластично та красиво рухатись, почувати себе впевнено. Разом з тим Ви розпрощаєтесь з зайвими калоріями, відпочинете морально, втілите Ваші настрій та бажання в реальність.
Стрип-стретчинг – розвиває грацію кішки. На заняттях виконуються хореографічні елементи і вправи на розтягування м’язів. В м’язах покращується кровообіг, вони стають більш еластичними, суглоби мають більшу рухливість.
PORT DE BRAS – сучасне направлення в оздоровчій системі. Гармонійне поєднання рухів класичної хореографії з основами Пілатеса зроблять Ваше тіло граціозним, струнким та допоможуть зберегти відчуття молодості на довгі роки.
Йога 23 – технологія нового покоління. Спеціальний підбір технік, дозволяє вирішити багато реальних індивідуальних питань, що стосуються тіла, свідомості, психіки. Всі техніки, що входять в структуру занять, спрямовані на укріплення імунітету, оздоровлення м’язово-сухожилкового апарату, вирівнювання хребта.
Пілатес – система занять різних рівнів складності розвиває силу, гнучкість м’язових груп, що стабілізують наше тіло. Виконання спеціально підібраних вправ дає можливість максимально швидко знімати напруження з хребта та покращує поставу. Пілатес дозволяє поєднати разом: розум, тіло та дихання.
Самооборона – заняття не лише для справжніх чоловіків, але для сучасних дівчат. Чудова фізична форма, спритність та впевненість – результат таких занять.

Для дітей віком від 5 років пропонуються різноманітні танцювальні класи: основи класичної хореографії, бальні танці, латино-американські танці, хіп-хоп, тектонік.
Для хлопчиків шкільного віку проводяться заняття з самооборони.
Діти віком від 10 років запрошуються в групу дитячої аеробіки. Заняття тривають 50-60хв 3 рази на тиждень згідно розкладу.

Додаткова інформація у адміністратора тел. 700-515.
 

© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів