Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
Хмельницкие новости
 
{big_banner}
Информационные страницы » Размещение рекламы на сайте moyagazeta.com

Контакти для розміщення реклами:

 096-483-20-56, 096-611-23-11

Іще у жовтні 2010 року в країні налічувалося 13 млн. користувачів Інтернету, за даними «InMind». Користувачами, переважно, є найбільш активні та забезпечені громадяни, з яких, як свідчить статистика, близько 40% дивляться телевізор значно рідше, ніж інші українці. У робочі години Інтернет взагалі не має собі рівних ні за якісними, ні за кількісними показниками впливу на аудиторію.

За якістю контакту Інтернет поступається лише телебаченню та випереджає зовнішню рекламу, рекламу у пресі та на радіо внаслідок високого ступеня персоналізації реклами, високого коефіцієнта довіри і можливу інтерактивність рекламного повідомлення.

Інтерактивність рекламного контакту – розвиток технічних можливостей Інтернету дозволяє організувати максимально інтерактивну взаємодію з клієнтом, що створює головну конкурентну перевагу над іншими ЗМІ.
Інтернет, як носій реклами, має найширші можливості у взаємодії з цільовою аудиторією. 80% відвідувачів приходять на сайти через рекламу та пошукові системи для отримання відомостей конкретної тематики. Ще одним інструментом Інтернет-реклами є контекстна реклама у пошукових системах . Крім того, існує можливість демонстрація різної реклами представникам різних регіонів (банерна реклама).

Також безумовною перевагою Інтернету є майже миттєва швидкість публікації матеріалів, а також доступність інформації впродовж 7 днів тижня 24 години на добу.

Інтернет-портал moyagazeta.com є одним з провідних інформаційних порталів у Інтернет-просторі Хмельницького регіону.
Щодня новини нашого сайту читають близько 7500 осіб, які в середньому відкривають по 3,5 новини. Відтак, розміщення банеру на сайті moyagazeta.com щодоби створює до 3,5 тисяч контактів.
Протягом місяця прочитується до 200 тисячі новин – стільки ж контактів. Вартість одного контакту для рекламодавця складатиме близько 0,25 коп.

Окрім того, розміщення банеру на сайті moyagazeta.com з переходом на сайт рекламодавця допоможе скоротити відстань між продавцем товару або послуги та покупцем.

Перехід з банеру на сайт рекламодавця + 30% від загальної суми.

 

Розцінки на розміщення банерів на 7 днів (грн.)

 

Виникли питання? Телефонуй

096-483-20-56, 096-611-23-11

 

© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів