Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Львівська облрада відхилила протест прокуратури по мовному закону

28.12.2012 16:01 Текст:  Т+   T-  

Cьогодні, 28 грудня, депутати Львівської обласної ради розглянули подання заступника прокурора Львівської області про скасування рішення сесії ЛОР від 23 листопада цього року "Про визнання нечинним ЗУ "Про засади державної мовної політики" на території Львівщини.

"За" це рішення проголосували 10 депутатів.

Як зазначив депутат Василь Пісний, ЗУ "Про засади державної мовної політики" був прийнятий із порушеннями і є антидержавним.

Нагадаємо, 9 жовтня депутати Львівської обласної ради визнали нечинним закон "Про засади державної мовної політики" на території Львівщини ("За" - 64 депутати). 23 листопада на пропозицію "свободівки" Ірини Фаріон депутати повторно проголосували за визнання нечинним на території Львівщини закону про засади мовної політики. "За" проголосували 80 депутатів. Як пояснила Ірина Фаріон, це питання винесено на повторний розгляд, оскільки відповідне рішення, за яке голосувала обрада на одному з попередніх засідань, було прийнято з порушеннями.

16 серпня депутати Тернопільської облради майже одноголосно прийняли рішення визнати закон "Про засади державної мовної політики" таким, що не має на території Тернопільщини жодних правових наслідків, тобто нечинним. 22 серпня аналогічне рішення прийняли депутати Івано-франківської облради.

Як відомо, Верховна Рада України ухвалила ініційований Партією регіонів законопроект "Про засади державної мовної політики" 3 липня. 8 серпня президент України Віктор Янукович підписав його, закон набув чинності закон 10 серпня. Він передбачає можливість офіційної двомовності в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

Джерело: ZAXID.NET

Опубликовано : 28.12.2012 16:01   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів