Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Відпочивати в Єгипті стало дешевше - ціни у готелях різко знизились

09.02.2013 22:32 Текст:  Т+   T-  

Нові заворушення у Єгипті призвели до різкого скорочення туристичного потоку у цю країну та зниження цін у готелях, повідомляє місцева газета Al Ahram. 

Найбільше падіння було зафіксовано в Каїрі, Луксорі та Асуані, пише gazeta.ua

Ще одним ударом для єгипетського туризму став напад протестувальників на каїрський готель "Semiramis InterContinental Hotel", який відбувся 28 січня 2013 року.

У своїх нещодавніх зверненнях до громадян уряди США і деяких європейських країн говорять про те, що подорожі до Каїра, Олександрії, Луксора і Асуана відносно безпечні за умови, якщо туристи будуть уникати демонстрацій і протестів.

Разом з тим Франція, Німеччина і Великобританія радять своїм громадянам не відвідувати міста Північного і Південного Синаю, в тому числі уникати поїздок в монастир Святої Катерини.

Виняток становлять курорти – Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Нувейба і Таба. При цьому французам, німцям і британцям рекомендують утриматися від нічних переїздів між цими курортами.

Як зазначає Al Ahram, більшість рекомендацій пов'язана не стільки з новою хвилею заворушень, скільки з погіршенням загальної ситуації з безпекою в країні: в останні два роки в Єгипті знизився рівень безпеки на дорогах, було зафіксовано зростання злочинності, відбулося збільшення числа сексуальних домагань і т.д.

Фото: snorkup.com
 

Опубликовано : 09.02.2013 22:32   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів