Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Електронкою» звітує все більше платників

28.02.2013 19:28 Текст:  Т+   T-  

Цифровий електронний підпис дає змогу комфортно та швидко подавати до податкової інспекції податкову звітність. Проте перелік переваг на цьому не вичерпується. Наразі цим підписом можна скористатися для здійснення фінансово-господарських операцій у межах компетенції Державної митної служби України, а в подальшому – для подання звітності до Пенсійного фонду України. 

Крім того, ключ цифрового підпису надає можливість скористатися електронними сервісами, запровадженими податковою службою, спектр яких постійно розширюється.

Розуміючи переваги подання звітності в електронному вигляді, все більше платників податків звертаються до центру реєстрації користувачів із метою безкоштовного отримання електронних ключів для подання податкової звітності із застосуванням електронного цифрового підпису.

Загалом із початку 2013 року безкоштовні електронні ключі отримали 2804 суб’єктів господарювання – клієнтів Акредитованого Центру сертифікації ключів при податковій інспекції міста.

Подання звітності на паперових носіях це – минулий, пройдений шлях. А нам потрібно дивитися в майбутнє, тобто відповідати вимогам часу. Тому запрошуємо та пропонуємо платникам податків подавати податкову звітність у електронному вигляді.

Нагадаємо, що отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна, 12, 1-й поверх, кабінет 108.


Тел. для довідок 720-758.

Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по четвер з 9.00 до 19.30 год., у п’ятницю – з 9.00 по 18.15 год.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому Хмельницької області ДПС
 

Опубликовано : 28.02.2013 19:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів