Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

В нашій державі відзначили День рятівника.

21.09.2008 00:16 Текст:  Т+   T-  
Президент України Віктор Ющенко, ураховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків

Чорнобильської катастрофи, своїм Указом №830 від 12 вересня цього року постановив:

1.Установити в Україні День рятівника, який відзначати щорічно 17 вересня.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 27 серпня 2004 року № 1010 "Про День працівників цивільного захисту".

З нагоди Дня рятувальника та 12-ї річниці створення Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи напередодні свята в гарнізонному клубі Головного управління МНС у Хмельницькій області відбулися урочистості. Особовий склад рятівників області з професійним святом вітали, відзначали та нагороджували: начальник ГУ МНС України в Хмельницькій області генерал-майор служби цивільного захисту Анатолій Манільчук; перший заступник голови Хмельницької ОДА Микола Дерикот; заступник голови Хмельницької облради Валентин Грищук; від імені Хмельницького міського голови - його перший заступник Анатолій Савчук; начальник управління МВСУ в Хмельницькій області генерал-майор міліції Володимир Гаврилюк; від імені митрополита Антонія секретар Хмельницької єпархії отець Олександр Дацюк; керівник регіонального відділення Всеукраїнської організації ветеранів цивільного захисту та пожежної охорони; представники підприємства "Укрелектроапарат". Генерал Анатолій Манільчук вручив погони тим рятівникам, яким присвоєні чергові та первинні офіцерські звання. Анатолій Савчук у своєму вітальному слові відзначив, що міська влада високо цінує роботу рятувальних служб, які покликані надавати невідкладну допомогу тим людям, які попадають в надзвичайні ситуації, та передав начальнику Головного управління МНС в області ключі від нового пожежного автомобіля, створеного на базі авто "ТАТРА",. з висувною драбиною довжиною 60 метрів що дозволить споруджувати в місті Хмельницькому будинки висотою до 24 поверхів.

Пожежний спецтранспорт вартістю понад 1 млн грн., закуплений за кошти міського бюджету. За розпорядженням міського голови нагородженим сержантам, прапорщикам офіцерам та службовцю Анатолій Савчук вручив Почесні грамоти, грамоти, подяки та памґятні подарунки. Після урочистого засідання відбувся святковий концерт.

Опубликовано : 21.09.2008 00:16   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів