Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Сірники - не іграшка!

20.03.2013 17:26 Текст:  Т+   T-  

 У Нетішині співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій провели бесіду з батьками учнів на тему: «Дитячі пустощі з вогнем»

 Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків, пише ye.ua

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щоденно гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Незабаром канікули. Щоб уникнути травматизму та нещасних випадків серед дітей під час канікул, 14 березня в загальноосвітній школі №1 у Нетішині рятувальники провели бесіду з батьками учнів дев’ятих класів на тему: «Дитячі пустощі з вогнем». Про це інформує 3-й ДПРЗ ТУМНС у Хмельницькій області.

Крім того, не менш особлива увага зверталася на дотримання правил безпечної поведінки в побуті, на льоду, під час дорожнього руху. По закінченню виступу батьки задали ряд актуальних питань, на які вони отримали змістовні відповіді. Також були надані сувенірні листівки та пам’ятки на протипожежну тематику.

Опубликовано : 20.03.2013 17:26   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів