Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Керівництво Славутського маслоробного комбінату притягнули до адмінвідповідальності

21.03.2013 14:47 Текст:  Т+   T-  

 Фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області встановили, що з 26 виявлених під час попередньої перевірки порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки на початок поточної усунуто лише 2.

 За ігнорування вимог безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто керівника та головного енергетика комбінату, пише vsim.ua

На підприємстві відсутній дозвіл Держгірпромнагляду на проведення робіт або експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та немає ліцензії на виробництво вибухових матеріалів промислового призначення.

Не діє система технічного обслуговування та ремонту електроустановок, відповідний графік на 2013 рік відсутній. У філії не введена в дію нарядно-допускна система по безпечному виконанню робіт в діючих електроустановках. Також не проведене опосвідчення стану безпеки електроустановок. Не проводяться їх капітальні і поточні ремонти.

На підприємстві електротехнологічні працівники не проходять навчання та перевірку знань на групу допуску з електробезпеки.

Не проводиться медогляд енергетичній службі на право виконання робіт в діючих електроустановках. Електроустановки та електротехнічний персонал не забезпечені випробуваними електрозахисними засобами тощо.

Опубликовано : 21.03.2013 14:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів