Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Офіційна заробітна плата - стабільний бюджет

25.03.2013 20:32 Текст:  Т+   T-  

На сьогодні гарантований рівень мінімальної заробітної плати - 1147 гривень на місяць. Тому, податкова інспекція міста наголошує на неприпустимість виплати заробітної плати у розмірі, менше ніж законодавчо встановлений, а також заробітної плати у «конвертах».  

 Громадяни повинні усвідомити, що приховування реальної зарплати безпосередньо впливає на рівень їхнього добробуту та негативно впливає на наповнення бюджету податком з доходів фізичних осіб, який є важливою складовою місцевого бюджету. В свою чергу рівень надходження податку на доходи фізичних осіб у місцевий бюджет знаходиться у прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати.
Так, за січень-лютий 2013 року надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету склали 61,4 млн. грн., що на 3,0 млн. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року. Однак, темп росту надходжень в розмірі 105,2 % не забезпечує виконання бюджету міста, що, в свою чергу, може негативно вплинути на функціонуванні інфраструктури міста. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно, бо саме у такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому Хмельницької області ДПС(за матеріалами сектору адміністрування податку на доходи фізичних осіб)

Фото dozor.kharkov.ua

Опубликовано : 25.03.2013 20:32   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів