Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Ви не пожалкуєте, якщо відвідаєте заповідник Асканія-Нова!

27.03.2013 21:20 Текст:  Т+   T-  

Біосферний заповідник Аськанія-Нова - всесвітньо відомий національний заповідник України, єдиний в Європі куточок типчако-ковильного степу, яким ніколи не торкався плуг!

Тут створений зоопарк, де зібрані птахи і звіри майже зі всіх країн світу. Дикі тварини містяться на волі або в напівневолі. Велику частину території займає живописний ботанічний парк з численними штучними озерами і ставками, в якому виростають дерева і чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі стародавньої Таврії!

ЗаповІдник Аськанія-Нова відрізняється від інших заповідників тим, що на його території крім місцевих, аборигенних, степових видів дикої фауни, добре прижилися багато рідкісних тварин, привезених не тільки з Європи і Азії, але з Африки, Австралії і Америки. Тут в обширних загородах зоопарку площею в 30 кв. км. містяться в напіввольних умовах зебри і антилопи, бізони і буйволи, олені і дикі коні - всього більше 1000 тварин 40 і гібридних форм. Ці "гості" асканійського степу давно вже відчувають себе в просторих вольєрах як вдома.

У своєрідному зоопарку заповідника міститься унікальна колекція тварин. Зебри, південно-американські верблюди, індійські і африканські антилопи, олені, страуси. У степу пасуться лами, шотландські поні, дикі коні - тарпаны (кінь Пржівальського), американські бізони, кафрські буйволи; Сайгаки - якнайдавніші копитні, ровесники мамонтів. Дрібні звірів багато: миші, хом'яки, є і тушканчики. Хищникі- тхори, лисиці, ласки, зустрічаються і горностаї.

Якщо Ви любите птахів і тварин, запах степу і квітів або ви втомилися від міської суєти, то швидше відвідаєте заповідник, Вас чекають там незабутні хвилини єднання з природою і по-справжньому душевний відпочинок.

                                                                               http://www.kudaedem.com.ua/ua/interesting/preview/15.html

Опубликовано : 27.03.2013 21:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів