Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Опозиції дозволили проведення "Вставай, Україно!" у Тернополі

28.03.2013 13:49 Текст:  Т+   T-  

 Але суд частково задовольнив вимоги Тернопільської облдержадміністрації щодо акції протесту "Вставай, Україно!" в Тернополі.

 Після засідання суду його рішення прокоментував голова обласногого осередку ВО "Свобода" Володимир Стаюра, передає Укрінформ, пише regionews.ua

"Плануючи акцію протесту, ми дотрималися всіх норм закону. Оскільки акція буде проводитися на території міста, ми заздалегідь подали заявку в Тернопільську міську раду.

У заявці зазначено, що зібрання супроводжуватиметься пішою ходою і вічем біля пам'ятника Степану Бандері. Акція буде мирною. Проте позов проти проведення акції подала Тернопільська ОДА, хоча яке відношення вона має до проведення акції протесту, для нас не зрозуміло", - сказав В.Стаюра.

Постановою суду встановлено обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання шляхом заборони "свободівцям" , представникам "Батьківщини" і "Удару" під час проведення 29 березня 2013 року акцій "Вставай, Україно!" блокування (перешкоджання роботи) облдержадміністрації, прокуратурі, міліції та СБУ.

Опубликовано : 28.03.2013 13:49   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів