Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Провідні інфекціоністи країни вперше провели науковий форум у Хмельницькому

25.09.2008 03:26 Текст:  Т+   T-  
Вперше у Хмельницькому напередодні Дня міста під егідою Міністерства охорони здоровґя України, Асоціації інфекціоністів України, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського АМН України проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Вакцинопрофілактика та імунна терапія інфекційних захворювань".

Її учасників привітав міській голова Сергій Мельник. Він, зокрема, наголосив, що  для міської влади пріоритетним є фінансування медичної галузі. В поточному році вперше розроблена концепція розвитку охорони здоровґя міста Хмельницького на 2008-2011 роки. Міський голова відзначив значну роль Хмельницькій міській інфекційній лікарні в наданні медичної допомоги хворим міста. "Враховуючи, що епідемічна ситуація в Україні не є стабільною, постійно виникають спалахи інфекційних хвороб в різних регіонах України, влада міста сприяє і в подальшому буде сприяти розвитку та удосконаленню інфекційної служби міста" - запевнив міський голова. Сергій Іванович побажав учасникам науково-практичної конференції плідної, цікавої роботи, а також гарно відпочити у нашому місті.

Інформаційна довідка
Інфекційна лікарня в місті Хмельницькому - є самостійним спеціалізованим закладом, чим може похвалитися не кожен обласний центр України. Враховуючи той факт, що інфекційні захворювання не втратили своєї актуальності, наявність в місті Хмельницькому спеціалізованого медичного закладу, збудованого за сучасним проектом - це велике досягнення.
Міська інфекційна лікарня - є і найстарішою лікарнею в місті, історія її розвитку нараховує майже 100 років. Колись на місці сучасних нових корпусів знаходились тимчасові інфекційні бараки.


До1917 року в місті Проскурові вся інфекційна служба складалась з повітовської земської лікарні на 5 ліжок з двома лікарями та двома фельдшерами. 1992 року були збудовані та здані в експлуатацію три нових корпуси інфекційної лікарні. Сьогодні лікарня має в своєму складі 7 відділень:реанімаційне, працює кабінет функціональної діагностики, кабінет УЗД, рентген-кабінет, лабораторія. Загальна кількість працюючих - 305 чоловік, з них 30 лікарів.
Хмельницька міська інфекційна лікарня є організаційно-методичним центром для надання консультативної та спеціалізованої допомоги хворим з інфекційною патологією міста та області. Лікарня є клінічною учбовою базою підготовки лікарів-інтернів, а також базою походження спеціалізованої виробничої практики студентам медучилищ. За останні роки в лікарні побудована нова стерилізаційна, пральня, придбана нова дезкамера, оснащувались сучасною апаратурою відділення реанімації та лабораторія. Основним напрямком роботи є впровадження нових методик в обстеженні та лікуванні інфекційних хворих, підвищення кваліфікації лікарів, покращення матеріально-технічної бази, а також показників роботи, які за останні 5 років були найкращі.
26 грудня 2005 року Хмельницька міська інфекційна лікарня пройшла акредитацію. Лікарні присвоєна вища категорія.

Автор: УВІПОпубликовано : 25.09.2008 03:26   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів