Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Житомирський губернатор вважає паводок корисним

01.04.2013 18:12 Текст:  Т+   T-  

Глава Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук заявляє, що паводок потрібен Житомирській області для очищення джерел річок.

Про це губернатор заявив під час брифінгу в Коростишеві, передають Ukranews.

"Житомирська область - регіон, в якому паводок формується: у нас на Поліссі беруть початок 8 річок. Ми не боїмося паводку, більше того - він нам потрібен. Річки в Житомирській області тихохідні, і щоб прочистити джерела, потрібна велика вода. І коли розіллються русла - це для нас на врожай", - сказав він.

Також губернатор повідомив, що область буде серйозно готуватися до паводків: підготовлені 180 спеціальних насосних станцій, створена 2-стороння меліоративна система, працюють 170 постів, які щодня контролюють стан води.

Для виконання протипаводкових робіт на об'єктах облводресурсів створена 41 аварійна бригада, яка укомплектована 66 одиницями спеціальної техніки, при необхідності буде задіяно 280 осіб.

Налагоджений постійний зв'язок та узгоджений порядок взаємодії з водогосподарськими організаціями Хмельницької, Вінницької та Київської областей, а також з прикордонними районами Білорусі (Єльський, Наровлянський, Лельчицький).

Згідно з інформацією Держслужби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, в басейнах річок Уборть, Уж і Тетерів та їх притоках зростання рівня води може досягти 0,8-1,5 метра.

Українська правда

Опубликовано : 01.04.2013 18:12   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів