Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Херсонщині розпочалася підготовка вертолітників наступної ротації у Конго

10.04.2013 11:12 Текст:  Т+   T-  

На базі 11-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ ЗС України, що під Херсоном, розпочалися збори з підготовки особового складу наступної ротації 18-го окремого вертолітного загону у Демократичній Республіці Конго. 

 Керівником заходу призначено тимчасово виконуючого обов’язки 11 окремої бригади армійської авіації підполковника Мухамада Буланбієва. Основним завданням зборів є удосконалення навичок пілотів, інженерно-технічного персоналу, а також військовослужбовців підрозділів забезпечення до виконання своїх функціональних обов’язків. Це означає, що під час зборів вертолітники будуть відпрацьовувати весь спектр завдань, які можуть виникнути під час перебування в далекій африканській країні.

Стосується це не тільки управління ґвинтокрилами в простих та складних метеоумовах, але і в бойовому застосуванні штатної зброї. Окремим завданням буде підготовка спеціалістів пошуково-рятувальної служби під час виконання відповідних операцій.

За словами керівника зборів підполковника Мухамада Буланбієва, під час заходу важливий акцент буде зроблено на дотриманні особовим складом усіх заходів безпеки під час виконання миротворчих завдань.

Збори триватимуть майже три тижні і завершаться наприкінці квітня сертифікацією, під час якої представники ООН будуть перевіряти готовність особового складу до виконання завдань за призначенням.

Морський тральщик “Черкаси” провів низку тренувань у складі BLAСKSEAFOR

Морський тральщик Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Черкаси” продовжує участь у черговій активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLAСKSEAFOR, що триває з 5 по 23 квітня.

Український корабель після чотириденного перебування у місті Варна (Болгарія), де розпочалася активація, у складі оперативного з’єднання кораблів залишив порт з метою відпрацювання завдань морської фази активації. Разом з іноземними колегами екіпаж “Черкас” під командуванням капітана 3 рангу Юрія Федаша в період до 12 квітня братиме участь у тренуваннях із моніторингу та контролю судноплавства, ведення надводної обстановки, зв’язку, в навчаннях “людина за бортом”, з опитування суден, плавання в ордері, маневрування, пошуку та рятуванні тощо.

На переході морем від Севастополя до порту Варна український корабель здійснив практичні артилерійські стрільби, розстріл плавучої міни, провів низку корабельних бойових навчань та тренувань.

Згідно з планом активації, з 12 до 16 квітня “Черкаси” у складі кораблів BLAСKSEAFOR перебуватиме у порту міста Констанца (Румунія)

На 233-му полігоні тривають бойові стрільби протитанкових підрозділів

На 233-у загальновійськовому полігоні тривають польові заняття воїнів-артилеристів 26-ї Бердичівської артилерійської бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ, якою командує полковник Андрій Маліновський.

У рамках польових занять, що триватимуть близько місяця, особовий склад зведеної протитанкової артилерійської батареї дивізіону підполковника Віктора

Дмитренка виконує залікові вогневі завдання бойовим пострілом. Для виконання даних стрільб використовуються снаряди, термін придатності яких наближається до завершення. Загалом розрахунки зведеної батареї мають відстріляти близько семи тисяч снарядів.

За словами заступника командира 26-ї Бердичівської артилерійської бригади полковника Віталія Чижа, на Рівненщину особовий склад зведеної батареї та управління дивізіону прибули наприкінці березня. Відтак позиції доводилося обладнувати в снігу, а перші стрільби з гармат МТ-12 «Рапіра» виконувати то під дощем, то під мокрим снігом. Проте техніка та озброєння не підводили, а особовий склад добре справлявся з поставленими завданнями. Протягом першого тижня воїни-артилеристи відстріляли 1200 снарядів. Дії розрахунків за ці дні вже доведені до автоматизму.

– У складі розрахунків присутні як військовослужбовці військової служби за контрактом, так і строковики, – повідомив заступник командира протитанкового артилерійського дивізіону з виховної роботи майор Олексій Петрук, – для перших ці стрільби – ще одна сходинка у їхньому зростанні, як професійних солдатів.

За підсумками першого тижня бойових стрільб кращим став розрахунок молодшого сержанта Олександра Кушніра, кращим навідником гармати визнали старшого навідника солдата Олександра Щербину. Серед офіцерів найкращі результати показав командир протитанкової артилерійської батареї капітан Богдан Буловацький.

Варто зазначити, що за тиждень на полігон прибуде близько 40 офіцерів-артилеристів 26-ї артилерійської та 30-ї окремої гвардійської механізованої бригад, які також виконають залікові вогневі завдання бойовим пострілом.

Опубликовано : 10.04.2013 11:12   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів