Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На миколаївському пивзаводі працівника розчавив завантажений паками автокар

27.07.2013 02:52 Текст:  Т+   T-  

У ніч з 25 на 26 липня на миколаївському відділенні ПАТ "САН ІнБев Україна" в Корабельному районі (колишній пивзавод "Янтар") стався нещасний випадок. 

Близько години ночі біля складів готової продукції 30-річного водія сідельного тягача з Маріуполя, що стояв під навантаженням, придавив автокар, завантажений паками з пивом. Постраждалий отримав важкі травми і помер в автомобілі швидкої допомоги при транспортуванні в лікарню, пише "Новости-N".
Представники керівництва заводу, крім генерального директора, який перебуває у відпустці, вже вночі були на заводі. Представник керівництва компанії САН ІнБев Україна - Євгенія Власова (директор Східної зони), дізнавшись про те, що трапилося, вилетіла до Миколаєва.
На місце події, крім швидкої допомоги, була викликана міліція. На час проведення необхідних слідчих заходів робота на території логістики була припинена.
Очевидці стверджують, що водій фури, розмовляв по мобільному телефону, коли на нього наїхав автокар. Житель корабельного району на ім'я Олександр, який управляв навантажувачем навіть не відразу зрозумів, що збив людину - подумав, що наїхав на порожній піддон.
Начальник територіального Управління Держгірпромнагляду в Миколаївській області Микола Єропунов підтвердив факт нещасного випадку на пивзаводі.
"За фактом загибелі людини буде проводиться спеціальне розслідування - сьогодні моїм розпорядженням буде призначена комісія. Після цього будуть зроблені висновки про ступінь винності тих чи інших посадових осіб", - сказав він.

Джерело: Gazeta.ua 

Опубликовано : 27.07.2013 02:52   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів