Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Вінничині чоловік повісився, бо його звинуватили у зґвалтуванні

31.07.2013 11:15 Текст:  Т+   T-  

27 липня у селі Маркуші Хмільницького району на Вінниччині поховали 24-річного Руслана Драгана. Він повісився неподалік дому, на дереві біля ставу. Хлопця знайшла матір, 47-річна Надія Драган. 

"За пару днів до смерті у селі вибухнув скандал. Руслана звинувачувала місцева 26-річна Ніна у зґвалтуванні. Показувала порваний халат. У неї троє дітей, гуляла сильно. Їй ніхто не вірив, але мати хлопця повірила. Казала, що син її осоромив на все село. Від люті він її побив. Три дні жив на горищі, потім зник на день" - розповідає сусідка Ганна Тітова, 22 роки.
Коли вдома нікого не було, Руслан взяв мотузку й пішов до ставу. Набрав рідних й почав просити вибачення й прощатись. Ті почули, що хлопець харчить й відразу подзвонили матері. Вона кинулась шукати й пішла до водойми, де й знайшла вже мертвого сина із телефоном у руці.
"Юнак був спокійним, замкнутим. Останні два роки жив у Вінниці, працював у магазині на прийомі товару. Півроку тому повернувся до села. Причини всього ми не знаємо. Колись його батько теж хотів вішатись, але його зупинила дружина. Зараз батьки розлучені. В сім'ї залишилась сестра Анжела, 20 років. Вона студентка", - розповідає дільничий села Вадим Нечаюк.

Джерело: Gazeta.ua 

Опубликовано : 31.07.2013 11:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів