Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Українцям покажуть колекцію фільмів від найстарішого кінофестивалю у світі "Карлових Вар"

07.08.2013 13:28 Текст:  Т+   T-  

У вересні українцям покажуть колекцію фільмів одного з найстаріших кінофестивалів світу, що з 1946 року проводиться у відомому чеському курортному місті Карлові Вари. Фестиваль "Вечори в Карлових Варах" пройде в кінотеатрах Києва, Одеси та Львова. 

"Вечори в Карлових Варах" - новий кінопроект компанії "Артхаус Трафік" та Національного туристичного управління Чеської Республіки Czech Tourism. Відкриється фестиваль у столичному кінотеатрі "Київ" 5 вересня.
"Вечори в Карлових Варах" - це серія показів кращих кінокартин з програми фестивалю за останні 50 років, можливість поспілкуватися з його легендарними директорами, дегустація чеських напоїв і страв, а також розіграш трьох туристичних ваучерів на уїк-енд у найкращих містах Чехії - Карлових Варах чи Празі.
Міжнародний конкурс фільмів тут вперше пройшов в 1948 році, а в 1956 році фестиваль отримав категорію "А" за класифікацією FIAPF. З тих пір щороку на фестивалі в Карлових Варах відбуваються світові прем'єри провідних кінорежисерів світу, всього ж в програму форуму входять більше 200 кінокартин. Гран-прі МКФ у Карлових Варах в останні роки удостоювалися такі фільми, як "Кавказький бранець" (1996) і "Амелі" (2011).

Джерело: Gazeta.ua

 

Опубликовано : 07.08.2013 13:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів