Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

"Кіровоград-Одеса": жахлива дорога державного значення. (Фото, Відео)

06.09.2013 11:20 Текст:  Т+   T-  

 Сварити наші дороги – це вже звична справа. У соціальних мережах є навіть група з голосною назвою "Я ненавиджу Укравтодор". Кожного дня я їжджу далеко не ідеальними дорогами, але цей текст вирішила написати, бо ТАКОЇ дороги я, водій з 5-річним стажем, не бачила ніколи.

 За скільки часу можна проїхати відрізок дороги довжиною у 146 кілометрів? Ми розраховували на максимум 1,5-2 години. Виявилось, що стільки часу знадобилося для подолання лише 20 кілометрів шляху.

Ця траса мала б дуже сподобатися сину президента Віктору Януковичу-молодшому, який полюбляє заради розваги і кубку змагатися у подоланні бездоріжжя - трофі-рейд.

Поганим станом доріг українців не здивуєш, але повірте, ви навіть не уявляєте тієї дороги Р-55 "державного значення" (як зазначає прес-служба автомобільних доріг Одесської області), яку навігатор пропонує як найкоротшу із Кіровограда до Одеси.

Найскладнішим виявився відрізок маршруту Вознесенськ-Одеса, а саме його частина в Одеській області.

В лижному спорті є такий вид – слалом, де треба проїхати звивистий шлях і при цьому не зачепити спеціальні позначки. Наша їзда виглядала саме так, різниця лише в тому, що рухатись доводилось зі швидкістю не більше 5-10 км на годину, а замість позначок були вибоїни.

Після кількох кілометрів знущання над машиною дуже захотілося спитати місцевих, як вони живуть в таких умовах. Виявилося, що ця дорога залишається важливою артерією, бо для декількох сіл є єдиним шляхом, який зв’язує населені пункти зі світом.

Водій зерновоза розповів, що кожного дня возить зерно з одного села до іншого. А на вихідні доводиться ремонтувати машину.

http://akulamedia.com

Опубликовано : 06.09.2013 11:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів