Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Наші пожежники провчили росіян, але поступилися білорусам (Фото, Відео)

09.09.2013 13:45 Текст:  Т+   T-  

 Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту на Кубок "Дружба - 2013" відбулись у Чернігові 6-го вересня у Чернігові. Команда Чернігівщини у підсумку – друга.

 Про повідомляє сайт управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.
Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту на кубок "Дружба" проходили вже в 36-те на спортивно-оздоровчому комплексі обласного Управління ДСНС.


У них узяли участь спортсмени-рятувальники Чернігівської області України, Брянської області Російської Федерації та Гомельської області Республіки Білорусь.
Під час урочистого відкриття змагань головний суддя - начальник Управління ДСНС у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк побажав спортсменам високих результатів, швидких секунд та перемоги сильнішому.
Крім того, за словами Вадима Шулюка, ці змагання не тільки є своєрідним візитом дружніх слов'янських держав, аби визначити сильнішого, а й дають можливість рятувальникам поспілкуватись та перейняти певний досвід сусідніх держав з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та подій.


Капітани трьох команд підняли прапор країни-господаря змагань, після чого пролунав перший старт у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху учбової башти. У цьому виді суперництва з результатом 13,98 сек. переміг представник збірної Білорусі В'ячеслав Ященко.
У наступному етапі, подоланні стометрової смуги з перешкодами, першим прийшов до фінішу гомельчанин Юрій Полещук.
У пожежній естафеті 4х100 метрів найшвидшими знову ж таки були спортсмени з Білорусі.

Проте, у одному з найбільш видовищніших видів боротьби, бойовому розгортанні, перемога була за господарями змагань. Чернігівці, з різницею у 0,05 сек., вирвали перемогу у своїх найзапекліших колег-рятувальників з Гомельщини.
У відповідності до загально підсумкового протоколу міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту на кубок "Дружба-2013", місця розподілились наступним чином: 1 загальнокомандне місце і перехідний кубок у збірної команди рятувальників Гомельської області; срібні нагороди отримали господарі змагань - рятувальники Чернігівщини; третє місце у росіян.

http://newvv.net/

Опубликовано : 09.09.2013 13:45   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів