Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки
 
 

 
 
 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 
 

Хмельницька торгово-промислова палата

08.01.2014 11:09 Текст:  Т+   T-  

Хмельницька торгово-промислова палата, згідно Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні», є недержавною неприбутковою самоврядною організацією, що на добровільних засадах об’єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об’єднання. 

 Хмельницька ТПП є складовою частиною національної системи Торгово-промислової палати України, членами якої на сьогодні є майже 10000 господарюючих суб’єктів усіх форм власності. У Хмельницьку ТПП входять 300 підприємств та підприємців Хмельниччини, а головним її завданням є створення сприятливих умов для підприємницької діяльності в регіоні, сприяння всебічному розвитку науково-технічних і торговельно-економічних зв’язків між вітчизняними підприємцями та їх зарубіжними партнерами, представлення інтересів її членів із питань господарської діяльності як в Україні, так і за її межами. Із цією метою вже підписані 25 угод про співпрацю зі спорідненими структурами 15 країн світу.

Палата сприяє розвитку експорту продукції товаровиробників Хмельниччини, допомагає їм у здійсненні торгівельно-економічних операцій на внутрішньому та зовнішньому ринках, консультує з питань зовнішньоекономічної діяльності,моніторингу ринків, проводить незалежну експертизу товарів, надає послуги з штрихового кодування товарів та патентно-ліцензійні, оформлює документацію з метою забезпечення захисту прав на інтелектуальну власність, організовує семінари, конференції, виставки в Хмельницькому регіоні, допомагає вітчизняним підприємствам брати участь у виставкових заходах за кордоном, веде ділові переговори з економічних питань, оформлює сертифікати про походження товарів та карнети АТА, надає послуги по підготовці документів для засвідчення обставин форс-мажору Торгово-промисловою палатою України та реєстрації підприємств у Недержавному реєстрі вітчизняних підприємств, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

При Хмельницькій ТПП діє Третейський суд, а також створено Комітет підприємців та підприємств легкої промисловості. Члени Палати є учасниками галузевих Комітетів підприємців, що діють при ТПП України з метою надання пропозицій органам державної влади по вдосконаленню законодавчих норм з питань стосовно прав та інтересів членів Палати щодо регулювання підприємницької та зовнішньоекономічної діяльності. Члени Хмельницької ТПП входять до складу українсько-пакистанської, українсько-китайської та інших ділових рад, що діють при ТПП України. Завдяки членству ТПП України у Міжнародній торговій палаті, Всесвітній федерації палат, Асоціації торгово-промислових палат Європи, Ділової ради Чорноморського економічного співтовариства, Асоціації ТПП Центральної Європейської Ініціативи, Хмельницька ТПП має можливість налагоджувати міжнародні зв’язки з торгово-промисловими палатами 90 країн світу.

У 2013 році Хмельницька ТПП стала переможцем регіонального етапу 10-го ювілейного Всеукраїнського конкурсу якості (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у номінації «Роботи та послуги» - «Сприяння розвитку міжнародного співробітництва суб’єктів господарювання регіону».

Опубликовано : 08.01.2014 11:09   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 
Loading...
 
 

 

 
Loading...
 
 
 
Загрузка...
 
Популярные статьи
05.09.2008 - Алоэ : советы и рецепты
14.02.2009 - Лореаль предлагает
05.05.2012 - Йодис - символ здоровья и духовности
21.12.2012 - Лидия Пастух: «Поставишь цель, наметишь программу, включишь ее в свой образ жизни - тогда добьешься многого!»
14.07.2009 - Декілька слів про правила безпеки у лісі
18.04.2012 - Восточное решение проблем: позвоночник и суставы
12.01.2011 - Нарощення нігтів - за і проти
26.03.2012 - Очистка организма
16.11.2011 - Радиоволновой лифтинг вернет молодость коже
18.02.2013 - Журналістика очима людей
 
Календарь

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів