Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«СТАНДАРТ-ІНВЕСТ» пропонує найкраще!

04.01.2014 12:42 Текст:  Т+   T-  

Новорічні свята – це передчуття чогось радісного, неочікуваного та дуже приємного. Кожен мріє отримати саме того подарунка, якого дуже сильно чекав. Це стосується майже усіх – дітей та дорослих, працюючих та пенсіонерів, державних службовців та приватних підприємців. 

 Усі прагнуть щось завершити до Нового Року – хтось купити, хтось продати, хтось побудувати. До речі, все це відноситься і до будівництва - незважаючи на внутрішні та зовнішні обставини, забудовник мусить дотримуватися взятих на себе зобов’язань. За ними стоять люди – як працівники, що одержують заробітну плату, так і майбутні жителі, які прагнуть швидше вселитися до нових осель.

У нашому місті багато забудовників, які бажають змінити архітектуру міста на кращу. Серед них - будівельна компанія забудовник ПП «СТАНДАРТ- ІНВЕСТ». Під цим брендом вона на будівельному ринку вже с 1999 року. Її керівник – Роман Вікторович Пісковецький. Раніше він був одним із засновників будівельної компанії «Укрстандарт», саме тому має значний досвід у будуванні об’єктів різноманітного соціального призначення – від багатоповерхівок до об’єктів культурно-торговельного призначення, серед яких знайомий усім хмельничанам торговельний центр «Рико», ресторан «Кармен», зона відпочинку «Пікнічок» та інші.

Стратегічне направлення компанії – будівництво багатоповерхового житла у найбільш затребуваному на ринку нерухомості обласного центру секторі. Також будівельна Компанія ПП «СТАНДАРТ-ІНВЕСТ» приймає участь у реконструкції історичного центру (Старого Міста) Кам’янця-Подільського.

Але зараз на черзі новий амбітній проект: житлово-будівельний комплекс «Зелений Квартал», який будується у затишній частині міста - у районі Автовокзалу № 1, нижче автобазару.

Це буде комплекс із дванадцяти будинків закритого типу (по колу), який буде відповідати усім категоріям якості та комфорту європейського зразка. Це видно як із фото проекту, так із того, що вже збудовано. Як ви бачите, будинки розташовані по овалу, при чому етажність в них різна: від п’яти до десяти поверхів, немає кутових квартир.

Цей проект закритого типу, тобто подвір’я лише для мешканців комплексу і «небажаним гостям» доступу до двору не буде. Також передбачені дитячі майданчики, фонтан, спортивні коробки для гри в баскетбол, волейбол та міні-футбол.

У цьому проекті втілюються найпередовіші технології будівництва – фундамент на палях та велика бетонна подушка (ростверк). Також буде застосована дренажна система, яка не має прецедентів – як по внутрішньому, так і по зовнішньому контуру комплексу.

Будинки утеплені, поштукатурені «короїдом», що досить рідко можна побачити в інших забудовників, та розфарбовані досить яскравими відтінками надійних фарб.

Під’їзди обладнані сучасними швидкісними ліфтами, облаштовані домофонами та «розумним» освітленням, опалення поквартирне, за допомогою індивідуальних двоконтурних газових котлів.

Назовні – тротуарна плитка, трав’яні газони, місця для сидіння під тінню дерев, що збережені, паркінг для авто. Комплекс повністю автономний, тому що у ньому передбачені великий універсальний магазин, медична амбулаторія сімейного типу (найсучасніше направлення), зупинка громадського транспорту «Зелений Квартал» (70 м від житла), приватний ЖЕК із особистим приміщенням.

Перші 2 секції «Зеленого кварталу» здаються до Нового Року, а ціни є найдемократичнішими - від 4000 гривень за квадратний метр, тобто, найкращими у місті на даний час за співвідношенням «ціна – якість»!

Колектив ПП «СТАНДАРТ – ІНВЕСТ» вітає усіх майбутніх жителів ЖБК «Зелений квартал» із Новим 2014 роком та Різдвом Христовим! Впевнені, що разом ми будемо щасливі!

Якщо Ви зацікавилися, завітайте до нас за адресою: проспект Миру, 69, торгівельний центр «Рико», 2-й поверх, 208 кабінет. Телефон для консультацій (063) 123-45-23; (096) 123-45-23, 70-20-49.

Опубликовано : 04.01.2014 12:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів