Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Прокуратура завадила протиправній видачі дозвільних документів

10.01.2014 13:57 Текст:  Т+   T-  

Органи прокуратури області постійно вживають заходів до захисту господарюючих суб’єктів від незаконних дій посадовців. 

 Зокрема, нещодавно прокуратура міста Хмельницького встановила, що дозвільні органи міської ради систематично вимагають від підприємців отримувати документи дозвільного характеру, одержання яких не передбачене законодавством.

Наприклад, суб’єкти господарювання могли продовжувати оренду приміщень комунального майна лише на підставі інформаційної карти на видачу відповідного рішення про це виконкомом міської ради. Дозвільним центром міськради видавались представникам бізнесу обов’язкові погодження на розміщення секцій та лотків у торгових об’єктах, хоча жодним законом одержання такого погодження не встановлено. Загалом виявлено сотні документів, виданих під виглядом дозвільних з порушеннями законодавства.

За актами реагування прокуратури, міською радою припинено хибну практику видачі документів дозвільного характеру, не передбачених законом. Винного посадовця притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Наразі розробляється нова процедура отримання таких дозволів та рішень.

Додатково:

У прокуратурі Хмельницької області та підпорядкованих прокуратурах діє телефон «гарячої лінії» з метою забезпечення оперативного реагування на незаконне втручання у діяльність господарюючих суб'єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів. Про такі факти громадяни і суб’єкти господарської діяльності можуть повідомляти за номером: 75-51-14.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Опубликовано : 10.01.2014 13:57   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів