Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Засудили псевдо-генерала, який привласнив 33 мільйона гривень

17.01.2014 14:22 Текст:  Т+   T-  

 Подільський районний суд Києва засудив до 11 років ув’язнення 50-річного уродженця Грузії, який, прикриваючись званням Героя Радянського Союзу, привласнив понад 33 мільйона гривень, виділених на реконструкцію старого Подолу. Про це «Хрещатику» повідомили в прес-службу прокуратури Подільського району міста Києва - пише Хрещатик.

Встановлено, що у 2007 році чоловік, працюючи директором консалтингової фірми, запропонував знайомим бізнесменам взяти участь у масштабному інвестиційному проекті з реконструкції старих будівель у Подільському районі на вулицях Введенській, Верхній Вал, Волоській, Щекавицькій та Ярославській.

 При цьому, шахрай надавав потенційним партнерам підроблені документи про начебто перемогу його фірми у конкурсі по залученню інвесторів для проекту з подальшим правом отримати у власність реконструйовані будівлі. Як з’ясувалося, шість інвестиційних компаній повірили у реальність та прибутковість такої угоди та перерахували на цей проект понад 33 мільйона гривень, які зловмисник одразу ж привласнив. До того ж, задля досягнення своєї мети злочинець неодноразово використовував підроблені посвідчення ветерана війни та Героя Радянського Союзу.

Суд врахував позицію державного обвинувача та призначив шахраю покарання у вигляді 11 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

За вироком суду він також зобов’язаний відшкодувати потерпілим усі завдані ним збитки

Опубликовано : 17.01.2014 14:22   на главную
Также в рубрике:
18.12.2014
.
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів