Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Гра про зомбі стала частиною шкільного курсу з релігії у Норвегії

20.01.2014 19:35 Текст:  Т+   T-  

Cтаршокласники вивчатимуть етику в атмосфері зомбі-апокаліспису 

Популярна гра про зобмі The Walking Dead стала частиною курсу з релігії в одній зі шкіл міста Бергена (Норвегія), повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Lenta.ru.

За словами викладача курсу Тобіаса Стаабі, гра використовується для розгляду ситуацій, у яких герою необхідно приймати етично неоднозначні рішення.

Під час проходження подібного епізоду в грі, учні голосують за те, як необхідно вийти з ситуації. Після цього вони обговорюють голосування та пояснюють, чому якесь конкретне рішення є найкращим.

Події гри The Walking Dead розгортаються після початку зобмі-апокаліпсису. Героями гри є люди, які тримаються разом для підвищення шансів на порятунок. Гравець керує одним із таких людей, колишнім викладачем історії Лі Евереттом, головним завданням якого є оберігати дівчинку Клементіну, яку він знайшов у покинутому будинку.

Від рішень героя під час гри залежать його стосунки з іншими персонажами, а також їхні життя. Рішення Еверетта у кожній ситуації впливають на результат гри.

Втім, це не єдиний випадок використання комп'ютерної гри як частини навчального процесу. Наприкінці 2013 року в США почали використовувати спеціальну містобудівну версію популярного симулятора SimCity. За допомогою неї школярі знайомляться з проблемами сучасних міст, таких як питання зайнятості або забруднення навколишнього середовища.

Окрім цього, шведські школярі вивчали проблеми екології та міського планування за допомогою гри Minecraft. 

http://espreso.tv/

Опубликовано : 20.01.2014 19:35   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів