Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Податкова пропонує подавати звітність мережею Інтернет, а тим часом…

21.01.2014 03:45 Текст:  Т+   T-  

Задля уникнення черг та комфортного звітування – подавайте звітність мережею Інтернет! 

Саме це пропонує податкова інспекція, а тим часом служба підтримки електронних ключів залишає підприємців “сам на сам” з проблемами працездатності ключів електронно-цифрового підпису. Причому підприємцям у грубій формі відповідають, що їх ключі “отримані безкоштовно” – тож тепер усі проблеми з ними, то клопіт самих підприємців! Врешті-решт, після невдалих спроб “полегшити” собі життя, підприємці здали звіти у звичній друкованій формі…
Але все ж нововведення має полегшити і без того непросте життя підприємців! Тож, пропонуємо дослухатись до пропозицій податкової і подати податкову звітність засобами телекомунікаційного зв’язку за допомогою електронно-цифрового підпису.
Тому, шановні платники податків, не зволікайте! Звертайтесь до Центру обслуговування платників податків при Кіровоградській ОДПІ де Ви маєте можливість безкоштовно отримати ключі електронно-цифрового підпису для подальшого звітування.
Крім того, отримати ключі електронно-цифрового підпису Ви маєте змогу в Акредитованому центрі сертифікації ключів.
Центр сертифікації ключів при ГУ Міндоходів у Кіровоградській області діє за адресою: вул. В.Перспективна,55, телефон для довідок (0522) 366952. 

dzerkalo.kr.uа

Опубликовано : 21.01.2014 03:45   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів