Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

День Соборності стане Днем диктатури?

22.01.2014 02:28 Текст:  Т+   T-  

Став відомий план зачистки Майдану і хто очолить штурм, - джерело в РНБО 

Завданням мінімум плану штурму є встановлення повного контролю над вулицею Грушевського і Європейською площею. Завдання максимум - повна зачистка Майдану. Розглядається також варіант - відрізати від Майдану Будинок профспілок.
Влада має намір кинути на Майдан 8 тис. силовиків: 4631 співробітника внутрішніх військ, 1460 міліціонерів і 1530 бійців "Беркута". Інформацію про різноманітні плани зачистки Майдану повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Керувати операцією буде замначальника ГУ МВС у Києві підполковник Діхтяр і замначальника ГУ МВС у Київській області полковник Спаський.

Завданням мінімум є встановлення повного контролю над вулицею Грушевського і Європейською площею. Завдання максимум - повна зачистка Майдану. Розглядається також варіант - відрізати від Майдану Будинок профспілок. Реалізація максимального плану буде залежати від кількості протестувальників.

Остаточний час початку і масштаб операції на момент отримання інформації були ще не визначені.

Крім того, за даними, отриманими від Автомайдану, в даний час по місту курсують два десятки автомобілів, в яких перебуває не проста шпана, найнята за 200 гривень, а оброєні "тітушки", повідомляє ZN.UA.
 volianarodu.org.uа

Опубликовано : 22.01.2014 02:28   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів