Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Соратник Кличка відмовився брати орден з рук Януковича

23.01.2014 11:44 Текст:  Т+   T-  

 Нардеп від УДАРу Сергій Куніцин, якого президент Янукович нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, не може прийняти цю нагороду. Про це Куніцин заявив у коментарі «Українській правді».

 За його словами, ініціаторами подання на нагородження орденом були організації ветеранів Афганістану та низка народних депутатів до 25-річчя виведення радянських військ з цієї країни (15 лютого – Ред.).

"В останні два місяці ми виконуємо миротворчу місію між військами, міліцією і людьми. І в той день, коли загинули п’ять людей, прийняти цю нагороду я не міг", - заявив Куніцин.

Він додав, що розцінює цю нагороду не як свою, а як нагороду кримської організації ветеранів Афганістану.

"Я чомусь думав, що нагорода буде на 15 лютого, до річниці виведення військ. У День Соборності про неї дізнатися було несподівано .... Я, афганці , стоїмо на Майдані... і прийняти її я не можу", - додав нардеп.

22 січня президент Віктор Янукович до Дня Соборності України роздав ордени, нагороди та звання. Сред нагороджених – дружина Генпрокурора Ольга Пшонка, секретар Київради Галина Герега, підполковник міліції Ольга Татарова, регіонал Ігор Шаров та інші.

Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагородили і Сергія Куніцина.

Нагадаємо, раніше нагороджений глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет відмовився від ордена, яким його нагородив Янукович.

Українська правда

Опубликовано : 23.01.2014 11:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів