Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Паника в Киеве: детей не выпускают из дома даже в школу

24.01.2014 04:34 Текст:  Т+   T-  

Школи і дитячі сади, розташовані поряд з епіцентром протистояння в українській столиці, працюють, але відвідуваність скоротилася більш ніж у два рази. 

Про це повідомили в четвер опитані керівники навчальних закладів. Причина – побоювання батьків за життя своїх дітей.

“Так, з понеділка різко впала відвідуваність, батьки самі нас попереджають про те, що залишають дітей вдома. Але навчальний процес не переривався”, – сказала Інна Співакова – директор Кловського ліцею №77, який розташований на вулиці Шовковичній за адміністрацією президента України. “Ми з розумінням ставимося до таких рішень батьків і не засуджуємо їх. Тим більше є можливість дистанційного навчання, адже вчителі відправляють розсилання з домашніми завданнями і контролюють навчальний процес”, – додала Співакова.

За її інформацією, в ліцеї відсутні близько половини учнів.

Найближча до епіцентру заворушень школа №94 по вул. Ольгинській, яка примикає до вулиці Грушевського. Тут сильний запах гару від палаючих покришок, чути вибухи. “Ми згодні з батьками, які забрали дітей одразу ж після загострення протестних акцій. Яке вже тут навчання”, – сказала сьогодні директор школи №94 Вікторія Кузьменко. “Молодших школярів у середу забрали батьки, коли почалися вибухи і стали горіти покришки поруч з площею Незалежності, а старшокласників вчителі і шкільні охоронці проводили до самих поїздів на станції метро”, – сказала директор. При цьому вона додала, що уроки проводяться за планом, незважаючи на непросту ситуацію, а дітей і батьків зобов’язали по приходу додому повідомляти про це по телефону класним керівникам.

Про те, що навчальний процес не переривали 10 шкіл і дитячих садів в районі урядового кварталу, де з минулої неділі тривають протистояння, підтвердила сьогодні кор. ІТАР-ТАРС начальник управління освіти Печерської районної адміністрації Києва Алла Ратушна. “Працюють всі школи і навіть гуртки. Так, не відвідують заняття близько 30-40% учнів, багато батьків забирають дітей раніше”, – сказала вона і додала, що можливість направляти завдання електронною поштою полегшує навчальний процес в таких умовах.

У департаменті освіти столиці сказали, що закривати школи в Печерському районі не планують. “А чи відправляти дітей до школи, повинні вирішувати самі батьки, але ми просимо їх повідомляти у навчальні заклади, де перебуває дитина”, – сказали в департаменті. 

http://e-finance.com.ua

Опубликовано : 24.01.2014 04:34   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів