Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Сьогодні вранці у Львові на вул. Варшавській, 54, біля відділення пошти підпалили автомобіль марки «Лексус».

06.02.2014 03:55 Текст:  Т+   T-  

 Про це кореспонденту Вголосу повідомила його власниця Тетяна Вахула, яка в цей час перебувала на пошті. За її словами, невідомі особи поставили пляшки із сумішшю під крила автомобіля, підпалили їх і втекли. Пожежу погасили люди, які були поруч, але автомобіль пошкоджено і він не придатний для їзди.

 

 

Потерпіла викликала міліцію, яка запротоколювала цей випадок.

У розмові з кореспондентом «Вголосу» Тетяна Вахула зазначила, що вже довший час має конфлікт із ОСББ «Чорний Віл» (проспект Чорновола, 67-б), де й мешкає і має у власності підземний гараж. Чоловік пані Тетяни мешкає у Чехії і час від часу приїжджає додому. Коли востаннє був у Львові, то залишав своє авто навпроти гаражу Тетяни, не заважаючи нікому проїжджати територією ОСББ. Однак ОСББ подало в суд на Тетяну Вахулу за те, що вона нібито незаконно користувалася територією ОСББ. Шевченківський райсуд Львова оштрафував Тетяну Вахулу на… 270 тис. грн., а на її квартиру накладено арешт.

«Я подала апеляцію на таке рішення суду, - розповіла Тетяна Вахула. – Окрім того прокуратура порушила також справу за фактом шахрайства. Тепер очікую на засідання апеляційного суду, яке відбудеться 4 березня».

Як повідомляв Вголос, у вересні 2013 року мешканці львівського об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Чорний Віл» заявили, що один із їх співмешканців, громадянин Росії, нищить майно ОСББ та погрожує життю його жителів та працівників.
Опубликовано : 06.02.2014 03:55   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів