Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Активісти хмельницького майдану відмовилися свідчити про захоплення ОДА

06.02.2014 10:18 Текст:  Т+   T-  

 Повістки отримали 11 хмельничан, серед яких були й депутати та партійні активісти. Активіст майдану Максим Мужичук, який також фігурує у справі, ще свідчень не давав. Порадившись із адвокатами, хлопець відмовився з’явитися на допит у Зарічанський відділ міліції. Він чекає нової повістки.

 Ми із іншими активістами чекаємо нові повістки, які мають бути до п’тниці, - каже Максим. -  Де саме ми будемо свідчити, я ще не знаю. По факту ми маємо свідчити про події, які були в ОДА під час штурму по трьом статтям - перешкоджання роботі міліції, захоплення адмінбудівлі та за масові заворушення.  А всі ті люди, які були в ОДА ні в чому не винні. Тих, хто був тоді поруч зі мною я навіть не знаю.

Нагадаємо, раніше Максим Мужичук розповів журналістам «ВСІМ» про те, що  в приміщення облдержадміністрації він співав Гімн України та вигукував «Ядуху геть!». Хлопця показали у новинах одного із місцевих телеканалів. Активіст думає, що саме так міліціонери його ідентифікували, адже іншого пояснення того, що саме його викликають правоохоронці – він не знаходить.  

Нагадаємо, хмельницькі майданівці увійшли до адмінприміщення із вимогою спочатку прийняти звернення до Президента та парламенту. Потім вони заявили про відставку губернатора Василя Ядухи. Того ж дня Хмельницьке міське управління Міністерства внутрішніх справ  відкрило кримінальне провадження про захоплення Хмельницької облдержадміністрації, на основі частини 1 статті 341 Кримінального кодексу України (захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

На офіційному веб-порталі парламентської газети «Голос України» опублікований Закон про скасування «диктаторських законів» за одним із яких і порушено кримінальне провадження.

Опубликовано : 06.02.2014 10:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів