Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

98% посівів озимих культур в області знаходяться доброму та задовільному стані.Хмельниччина.

06.02.2014 10:49 Текст:  Т+   T-  

 Під головуванням міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка відбулась всеукраїнська відеоселекторна нарада з питань підготовки країни до весняно-польових робіт. 

 Микола Присяжнюк зазначив, що забезпечення продовольчої безпеки та стабільна робота аграрного сектору – це основне завдання Міністерства на . Поряд з тим, він зазначив, що підготовка до цьогорічної посівної кампанії в розпалі: «Озимих культур посіяно на площі 7,8 млн га. Це – 96% до прогнозу, пшениці – на 6,3 млн га, ячменю – 1,2 млн га, жита – на 200 тис. га».

Микола Володимирович звернув увагу керівників регіонів на посів круп’яних культур та цукрових буряків. «Аграрії більш як на 100% забезпечені якісним посівним матеріалом, мінеральними добривами та засобами захисту рослин. Тому необхідно переконувати господарників сіяти», - зазначив він. 

Аграрний міністр також підкреслив, що спільні заходи, які були вжиті задля розбудови аграрного ринку і збільшення обсягу виробництва продуктів харчування, дали свої позитивні результати: «За три роки вдалося ліквідувати сезонні коливання цін на овочеву та фруктову групи, а також картоплю. І завдяки цьому в грудні минулого року індекс споживчих цін на основні продукти харчування становив 99,3%». 

Присутній в обласній селекторній студії відеозв´язку заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Галищук зазначив, що на Хмельниччині 98% посівів озимих культур знаходяться доброму та задовільному стані і відповідно 2% - в зрідженому. Зважаючи на дані показники, подільські аграрії розраховують отримати гарний врожай. Однак, що стосується успішного проведення весняно – польових робіт, то агровиробникам потрібно ще залучити близько 200 млн грн кредиторських коштів. Що стосується банківських установ, то відсоткова ставка залишається на рівні 20 – 24% , що в свою чергу є досить високою. Проте, за словами Володимира Галищука, обласна влада буде шукати шляхи вирішення даної ситуації. 

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА

Опубликовано : 06.02.2014 10:49   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів