Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Майдан готує "коктейлі Молотова" і спалює покришки, рятуючись від снайперів

21.02.2014 11:22 Текст:  Т+   T-  

7:00. Протестуючі і силовики в центрі Києва не вживали активних дій протягом минулої ночі, обстановка на Майдані Незалежності залишається спокійною. Разом з тим протестувальники зберігають пильність і продовжують готуватися до можливого відновлення протистояння, повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

 Активісти, зокрема, підносять до барикад автомобільні покришки, значна кількість яких складена поблизу барикад по вулиці Інститутській .

До передніх барикад по вулицях Інститутській та Грушевського самооборона Майдану як і раніше не пропускає людей без засобів індивідуального захисту у зв'язку із загрозою обстрілу території снайперами з боку "силовиків".

Як розповів один з активістів, з боку "силовиків" обстріл снайперами території у передньої барикади на вулиці Інститутській, де протестуючі продовжують палити покришки створюючи димову завісу, припинився близько 23.00 четверга, 20 лютого.

Станом приблизно на 3.00 п'ятниці "силовиків" у безпосередній близькості до барикад і на прилеглих до Майдану Незалежності вулицях не спостерігалося.

Також протестуючі всю ніч готували і підносили до барикад пляшки із запальною сумішшю.

Протягом ночі п'ятниці на столичний Майдан періодично прибували автобуси з активістами із регіонів України .

На 5.20 ранку п'ятниці безпосередньо на Майдані Незалежності в Києві перебувало до 5 тисяч протестуючих. Також протестуючі обживають, як мінімум п'ять нових приміщень на Хрещатику з числа магазинів і кафе.

За словами активістів, власники торгових об'єктів добровільно і за обопільною згодою передали протягом минулої доби приміщення в тимчасове користування протестувальникам.

Йдеться, зокрема, про приміщення Центру обслуговування абонентів оператора мобільного зв'язку "Київстар", магазин цифрової техніки мережі "Алло" та мережі одягу Mango, а також мережі кав'ярень "Кофе Тайм" та ресторану "Славутич Шато Пивоварня".

Активісти розмістили в приміщеннях зазначених закладів та магазинів, зокрема, медпункти і пункти відпочинку для протестувальників.

Опубликовано : 21.02.2014 11:22   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів