Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Олена Бондаренко: Міліція була недостатньо жорсткою при розстрілі майданівців

25.02.2014 12:53 Текст:  Т+   T-  

 Депутатка від Партії регіонів Олена Бондаренко вважає, що правоохоронці діяли «недостатньо жорстко» при розстрілі майданівців.

Про це вона заявила в інтерв’ю німецькій газеті Der Spiegel.

Відповідаючи на запитання, чому влада діє так жорстоко і снайпери відкрили вогонь по демонстрантах, Олена Бондаренко сказала: «Я думаю, дії правоохоронних органів були ще не достатньо жорсткі».

Те, що багатьох демонстрантів вбили пострілами в голову, регіоналка виправдовує тим, що «на Майдані зараз вже не мирні демонстранти». «Це вандали, палії, озброєні екстремісти. Наш головний партійний офіс був підпалений. Один з наших співробітників, електрик, який просто хотів поміняти в офісі лампочку, був убитий. Наші правоохоронці реагують тільки на провокації, на напади радикалів», – поскаржилася вона.

Також Бондаренко висловила переконання, що країни ЄС повинні припинити втручання у внутрішні справи України.

«Приїхала із зустрічі ОБСЄ, де один латвійський представник заявив, що Росія повинна триматися подалі від українських справ, – розповіла регіоналка. – В цей же час дипломат з США Вікторія Нуланд дистанційно розподіляє пости у можливому новому уряді. Янукович не підходить Заходу, тому що він не дозволяє на себе впливати».

Також Бондаренко вважає, що ідея федералізації є досить прийнятним варіантом в умовах України, а на репліку про можливість розколу, різко відповіла: «Чесно!? Давайте це буде нашою турботою», повідомляє Еspreso.tv. 

http://zik.ua

Опубликовано : 25.02.2014 12:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів