Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Міська рада поскаржилася на хмельницьких суддів

06.03.2014 05:27 Текст:  Т+   T-  

 ..І подала повторно касаційні скарги на ті рішення, які вважає несправедливими.

 "Ми подали повторні касаційні скарги на усі ті рішення, які міська рада вважає несправедливими. Також подали дані по усіх суддях, які приймали ті рішення, до Вищої ради юстиції, Верховної Ради та Люстраційної комісії", - повідомив Сергій Мельник.

Джерело: http://ye.ua

 Депутат Ольга Мярковська конкретно сказала, які судові рішення депутати вважають несправедливими:"Протягом останніх років суди незаконно втручалися у діяльність міської влади, в результаті чого територіальну  громаду відкрито позбавляли її майна".

Не рідкістю є судові процеси проти міської ради, коли судді, всупереч інтересам міста, зобов’язували віддати фізичним чи юридичним особам комунальне майно та землю. Один з колишніх міських очільників казав: "Зараз декому досить висипати на землю машину щебеню, а потім звернутися до "правильного" суду - і суд зобов’яже приватизувати ту ділянку як землю під капітальною спорудою".

"Особливо прикро констатувати той факт, що такі діяння вчиняли судді апеляційної і касаційної судової інстанцій. За останні роки, неодноразово беручи участь в судових засіданнях, ми пересвідчились, що судова влада при прийнятті рішень керується зовсім не нормами чинного законодавства чи інтересами громади та людей. Засобом вирішення питань стало телефонне право", - наголосила Ольга Мярковська.

До речі, за словами міського голови Сергія Мельника, міська влада вже звернулася до прокуратури з поданням щодо дій Державного казначейства, яке наприкінці минулого року непропорційно фінансувало найнеобхідніші видатки міської громади

Опубликовано : 06.03.2014 05:27   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів