Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Сабій закликає громадян працювати у владі. “Посад всім вистачить”

17.03.2014 08:33 Текст:  Т+   T-  

 Народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій закликає громадян працювати у владі.

Про це він заявив на Народному віче у Хмельницькому.

 

 

“Голова облдержадміністрації – це лише одна посада. У губернатора мають бути три заступника, 11 керівників департаментів, понад 20 начальників інспекцій. Товариство, посад настільки багато, що треба дуже велику кількість людей. Якщо ми не пролюструємо попередню владу аж до головних спеціалістів і не перевіримо, хто з них був замішаний у корупції, матимемо контрреволюцію”, – наголосив політик.

Сабій зазначив, що нова влада на Хмельниччині оголошуватиме конкурси для бажаючих попрацювати в органах державної влади.

“Щоби не тільки критикували, а й брали на себе відповідальність та йшли у владу. Посад всім вистачить. Хто не захоче бути при  владі, контролюватиме її”, – сказав свободівець.

Нардеп зауважив, що люди, які претендують на будь-які посади у владі, добре розуміють, що будуть під пильним мікроскопом громади.

Як повідомляв НГП, 15 березня виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав Указ про призначення Леоніда Пруса на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації.

Опубликовано : 17.03.2014 08:33   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів