Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Полтавщині важко поранили представника майдану

17.03.2014 11:21 Текст:  Т+   T-  

Сьогодні у курортному Миргороді стріляли в учасника київського майдану, керівника Миргородської народної ради Василя Третецького. Його поранили біля будинку, де жив, неподалік магазину "Комфорт" 

 "Стріляли із помпової рушниці. Були на синьому Хюндаї. Номери липові. Вроді їх украли сьогодні зранку у Пирятині. Чекали, коли Третецький вийде з дому, щоб іти на віче, котре назначили на центральній площі міста на 14-ту годину. Коли один направив на Третецького рушницю, то той встиг відбити її донизу. Постріл прийшовся нижче спини. Із магазину на постріл вибігли люди, тому нападники вскочили в машину і втекли",– говорить миргородець Ігор Дяченко.

Люди запам'ятали, що були чотири худорляві молоді хлопці, у темних курточках із капюшонами на голові.

"Я їхав туди і бачив біля магазину "Комфорт" дві калюжі крові. Шапочка спала із голови і лежала неподалік. Він був при свідомості. Я сказав йому, щоб тримався. Вся громадськість Миргорода із ним. Василь Пилипович у нас боєць Поранили його у бедро. Велика рана і задіто кістку. Лікарі кажуть, поранення дуже важке. Ви бачите, що війна прийшла вже у Миргород. Але ніяких компромісів із бандою. Він закликав до толерантності. А ви бачите як вони діють. То ж хватить ховатися у окопах. Давайте будемо продовжувати боротьбу Василя Пилиповича. Люди пішли вже у лікарню і здають кров. Велика крововтрата і потрібне буде переливання крові",– говорить Віталій Сєров.

http://gazeta.ua

Опубликовано : 17.03.2014 11:21   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів