Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

В Україні вперше проведено дистанційне консультування дітей з вродженими вадами серця

19.03.2010 20:29 Текст:  Т+   T-  

Як повідомляє прес-служба МОЗ України, на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Представництвом ООН в Україні, підписаного в 2009 році, в Україні вітчизняними фахівцями Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова АМН України вперше проводилося дистанційне консультування дітей з вродженими вадами серця , які мешкають у Закарпатській області.

Протягом 2 годин 4 висококваліфіковані спеціалісти віддалено консультували дітей з вродженими вадами серця, вік яких становить від 2 тижнів до 15 років.
Консультування проходило за участі першого заступника МОЗУ, д.м.н. професора В. Лазоришинця та також компанії МТС та проходило на базі Державного клінічного науково-практичного центру телемедицини МОЗ України .


МОЗУ відзначає, що найбільшим позитивним моментом заходу стало те, що найменшим з хворих дітей не довелося діставатися столиці та очікувати у величезних чергах. У майбутньому система дистанційного консультування пацієнтів розвиватиметься, що дозволить суттєво заощадити кошти на надання такої допомоги. Зазначається, що телемедична мережа - основа для побудови єдиного медичного простору, мета якого - об’єднання усіх елементів здоров’я.


Головний лікар Державного клінічного науково-практичного центру телемедицини МОЗ України Віталій Осташко зазначив, що підписання в 2009 році Меморандуму між Представництвом ООН в Україні, Міністерством охорони здоров'я України та компанією МТС дозволило розпочати створення української телемедичної мережі, яка забезпечить системний підхід до розвитку телемедицини і об'єднає зусилля аналогічних ініціатив у регіонах України.


За матеріалами прес-служби МОЗУ
 

Опубликовано : 19.03.2010 20:29   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів