Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

П'яного “даішника”, який потрапив в ДТП, звільнять, - начальник МВС (ВІДЕО)

18.03.2014 13:13 Текст:  Т+   T-  

 

Стала відома подальша доля старшого прапорщика дорожньо-постової служби Державтоінспекції, якого затримала Народна самооброна у стані алкогольного сп'яніння.

 

 

 “Їхав з роботи додому та побачив, що на зустріч їде автомобіль. Не доїжджаючи тридцять метрів бачу, що він їде на мене. Я загальмував, включив задню передачу і почав їхати назад, але він мене догнав лоб в лоб. Я вийшов з автомобіля, питаю у нього: “Чоловіче куди ти їдеш?”, а він до мене, що я матиму проблеми, що це я порушив правила та побив машину. Казав, що працює у Державтоінспекції. Коли ж приїхали працівники ДАІ, то він ще й руки почав розпускати. Вдарив мене по обличчю”, - розповідає потерпілий водій.

Свою поведінку п'яний правоохоронець намагався пояснити тим, що перебував у відпустці. Проте це не послужило йому виправданням.

 

“Він буде звільнений. Я піднімав це питання. Зараз буде проводитися кінцева службова перевірка, після якої він буде однозначно звільнений з органів внутрішніх справ. Я за це відповідаю, адже є внутрішньо-відомчий наказ, якщо працівники міліції, які задокументовані, що вони керували транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, звільняються з органів внутрішніх справ. Взагалі працівники міліції повинні дотримуватися норм суспільної моралі”, - запевняє новоспечений начальник управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний.ГАЗЕТА Е

Опубликовано : 18.03.2014 13:13   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів