Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Лескова не скинули. Рада “Майдану” дедалі скочується до рівня базару – ВІДЕО

20.03.2014 10:02 Текст:  Т+   T-  

 Чергове засідання хмельницького громадського органу Ради “Майдан” сьогодні зібрало рекордну кількість членів – 39 із 47. Висока явка не вплинула продуктивність процесу.

 Перше питання, по якому мав доповідати губернатор Леонід Прус, було перенесене і у підсумку заговорене. Забкусувала робота на третьому питанні порядку денному, яке стосувалося виключення з лав “Майдану” неактивних членів. Головуючий Валерій Лесков назвав 8 претендентів на виліт: Василь Гандзюк (ГО “Контроль громади”), Олег Горбачевський (“Народна Самооборона”), Валерій Каспров (“Батьківщина молода”), Петро Слободянюк (Конгрес української інтелігенції), Віталій Підачук (“Студентська “Свобода”), Ігор Олійник (“Сокіл”), Олександр Супрунюк (“Край”) і Василь Бевза (“Українська громада”).

 

 

Незадоволені члени “Майдану” фактично заблокували трибуну. Активіст Денис Цапенко виступив із заявою-ультиматумом про висловлення недовіри головуючому Лескову. Зал майже дружно підтримав оплесками. Відтак трубина перетворилася на майданчик, де кожен майданівець хотів виголосити важливий спіч.

У результаті дві години роботи Ради “Майдану” пішли на базар та з’ясовування, чий месидж є кращим та гострішим. Під завісу пан Лесков заявив про складання повноважень головуючого, але додав, що готовий активно працювати рядовим членом “Майдану”.

Позицію про те, що Рада “Майдану” має бути аполітичною, заявивли свободівець Руслан Лещишин і “ударівець” Леся Стебло.ngp-ua.inf

Окреме питання, яке порушулося, стосувалося кримінальної справи проти нового голови Хмельницької облдержадміністрації. За словами членів “Майдану”, котрі пописалилися на оприлюднену інформацію у місцевих ЗМІ, у 2007 році проти Леоніда Пруса була відкрита кримінальна справа. Він засуджений Хмельницьким міськрайонним судом по статті 366 ч.1 Кримінального Кодексу України (службове підроблення документів, а умисне завищення вартості повернення ПДВ із державного бюджету не чистим на руку підприємцям, що нанесли збитки державі). Однак справу закрито на підставі статті 45 Кримінального Кодексу України, так як Прус Леонід Іванович визнав свою провину у скоєні злочину.

“Справа знаходиться у Хмельницькій міжрайонній природоохоронній прокуратурі, що у Нетішині. Від антикорупційного комітету при ГО “Майдан” ми скерували відповідний запит на прокуратуру”, – заявив голова Комітету Ігор Клюс.

 

Опубликовано : 20.03.2014 10:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів