Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Неймовірний ролик про ще мирний Київ, присвячений Небесній сотні. Відео

20.03.2014 11:11 Текст:  Т+   T-  

Оператор і режисер Олег Фінгер створив ролик про ще мирний Київ. 

 Тут є кадри з Пирогово, музею "Київська фортеця", музею історії ВВ, панорамні краєвиди та головна площа - Майдан Незалежності.

Автор ролику присвятив його "Небесній сотні": "Коли я починав знімати цей таймлапс, то не знав, що в спокійному і мирному Києві скоро відбудеться революція, яка забере сотні прекрасних людей".

"Цей ролик почав знімати ще у травні і чомусь не вдавалось ніяк закінчити. Десь у грудні була готова перша версія, проте не зовсім подобалась, чогось не вистачало. Відео лежало "в столі", поки знімав Майдан для іншого ролику. Після трагічних подій стало зрозуміло. Я не був у сотнях та не воював, і мені дуже захотілося віддати хоча б таку данину пам'яті людей, які віддали життя за надію в майбутнє", - розповів він Українській правді. Життя.

 

На думку автора, для більш чесного служіння Україні, в кабінеті кожного чиновника, замість портретів президента, мають знаходитися портрети загиблих, а самі чиновники якомога частіше повинні зустрічатися з сім'ями загиблих та дивитися їм в очі.

KYIV hiStory Oleg Finger on Vimeo.

http://life.pravda.com.ua

Опубликовано : 20.03.2014 11:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів