Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Нікіта Джигурда іде в Президенти?

21.03.2014 12:29 Текст:  Т+   T-  

 Президентська кампанія в Україні стартувала, та чомусь висування кандидатів на цю високу посаду триває дуже мляво. І хоча заявили про свої президентські амбіції чимало людей, поки що офіційно подала документи до ЦВК і сплатила 2,5 мільйона гривень застави тільки одна людина 

– екс-заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін. Можливо, таким чином намагається уникнути кримінальної відповідальності у справах, порушених проти нього?

А серед тих, хто заявив про своє бажання покермувати країною, найбільше виділився, звісно ж, колишній киянин Нікіта Джигурда. Він зізнався, що і досі зберіг свій український паспорт і насправді отримав пропозицію поборотися за високе крісло.

Та, певно, співака, актора і інтернет-мема ми навряд чи побачимо у списках кандидатів, адже Джигурда не дійшов спільної мови зі спонсорами щодо кандидатської програми.

Першим пунктом Нікіта записав, природно, надання російській мові статусу другої державної, а другим пунктом, з яким і не погодилися таємничі друзі, Нікіта запропонував записати легалізацію марихуани. Мовляв, куріння трубки з травою призведе до миру і спокою в країні. А ще притягуватиме до України іноземних туристів.

Водночас майбутній кандидат поскаржився, що коли три місяці тому прочитав зі сцену Майдану свій вірш про Україну і Шевченка, «дружні» росіяни розірвали з ним декілька контрактів і в підсумку «нащадок князя Ярополка» втратив 200 тисяч доларів прибутку. А цих грошей йому якраз би вистачило на заставу у ЦВК.

Ну що ж, кандидату в президенти з травичкою у нас хіба що може протистояти кандидат із вилами. Так що президентська кампанія (якщо вона взагалі відбудеться) обіцяє бути веселою і насиченою.

Опубликовано : 21.03.2014 12:29   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів