Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Нікіта Джигурда іде в Президенти?

21.03.2014 11:29 Текст:  Т+   T-  

 Президентська кампанія в Україні стартувала, та чомусь висування кандидатів на цю високу посаду триває дуже мляво. І хоча заявили про свої президентські амбіції чимало людей, поки що офіційно подала документи до ЦВК і сплатила 2,5 мільйона гривень застави тільки одна людина 

– екс-заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін. Можливо, таким чином намагається уникнути кримінальної відповідальності у справах, порушених проти нього?

А серед тих, хто заявив про своє бажання покермувати країною, найбільше виділився, звісно ж, колишній киянин Нікіта Джигурда. Він зізнався, що і досі зберіг свій український паспорт і насправді отримав пропозицію поборотися за високе крісло.

Та, певно, співака, актора і інтернет-мема ми навряд чи побачимо у списках кандидатів, адже Джигурда не дійшов спільної мови зі спонсорами щодо кандидатської програми.

Першим пунктом Нікіта записав, природно, надання російській мові статусу другої державної, а другим пунктом, з яким і не погодилися таємничі друзі, Нікіта запропонував записати легалізацію марихуани. Мовляв, куріння трубки з травою призведе до миру і спокою в країні. А ще притягуватиме до України іноземних туристів.

Водночас майбутній кандидат поскаржився, що коли три місяці тому прочитав зі сцену Майдану свій вірш про Україну і Шевченка, «дружні» росіяни розірвали з ним декілька контрактів і в підсумку «нащадок князя Ярополка» втратив 200 тисяч доларів прибутку. А цих грошей йому якраз би вистачило на заставу у ЦВК.

Ну що ж, кандидату в президенти з травичкою у нас хіба що може протистояти кандидат із вилами. Так що президентська кампанія (якщо вона взагалі відбудеться) обіцяє бути веселою і насиченою.

Опубликовано : 21.03.2014 11:29   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів