Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, які лягли на стіл губернатору Прусу

25.03.2014 08:11 Текст:  Т+   T-  

 ГО “Мадан” і Антикорупційний комітет при цій громадській організації підготували новому губернатору Леоніду Прусу люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, котрі працювали за попередньої влади

 “Ми передаємо Леоніду Івановичу відповідний диск із прізвищами посадовців, які підлягають люстації”, – про це 19 березня на засіданні Ради “Майдану” заявив головуючий Валерій Лесков.

Всього на диск потрапило 18 працівників апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Це перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко, заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Лілія Бернадська, заступник начальника відділу забезпечення діяльності керівництва ОДА Ольга Юрчук, начальник відділу у справах та інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Чорна, головний спеціаліст відділу у справах преси та інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександр Штойко, завідувач сектору з упровадження економічних реформ патронатної служби при голові ОДА Віктор Довбуш, начальник відділу кадрової роботи ОДА Оксана Герасимчук, заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення ОДА Людмила Ткаченко, начальник відділу адміністрування Держреєстру виборців ОДА Світлана Крицька, начальник загального відділу ОДА Любов Гудловська, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Стрілецький, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Андрій Прусецький, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська, директор департаменту освіти і науки ОДА Віктор Очеретянко, начальник управління департаменту освіти і науки ОДА Марія Гаврішко, начальник управлінням регіонального розвитку та будівництва Віра Бригадир, начальник управління інфраструктури та туризму ОДА Володимир Вербановський, заступник начальника управління інфраструктури та туризму ОДА і депутат обласної ради від Партії регіонів Петро Тарасюк.

Через місяць губернатор Прус повинен відзвітувати на Раді “Майдану” за пророблені кадрові висновки та соціально-еономічний розвиток області.

Опубликовано : 25.03.2014 08:11   на главную
Также в рубрике:
Последние комментарии - 1
Страниц : 1
Ярина
Добавлено 25.03.2014 14:59 Тема Люстараційні списки чиновників Хмел ...
ці списки навіть третину потреби не охоплюють. сидить тьма комуністів-регірналів до кісток, які двох слів звязатит неможуть, бо їх ядуха на посади посадив, які алкпшать на роботі а потім за це ж ордени получають. а вибрали якихось 18 людинок, яких не жалко чи що? а самі жирніші далі сидять і кров з людей пьють (ті що друзі лєскова, напевне, раз їх тут нема). всіх начальників управлінь знімати. всіх. без винятків.
Страниц : 1
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів