Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ПОЛЬЩА ГОТОВА ІНВЕСТУВАТИ У РОЗВИТОК БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ $100 МІЛЬЙОНІВ

26.03.2014 09:20 Текст:  Т+   T-  

 Із відповідною ініціативою виступив Броніслав Коморовський

 

 Польська влада планує створити спеціальний фонд для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні й виділити на його фінансування близько $100 мільйонів.

Про це повідомила прес-служба президента ПольщіБроніслава Коморовського, який виступив із такою ініціативою.

"Згідно з ідеєю, фонд, до якого ввійшли б польські фінансові інститути, зокрема банки BGK і PKO BP, інвестував би в розвиток і реструктуризацію українських компаній, а також у польські невеликі й середні компанії, які працюють в Україні", – йдеться у повідомленні.

Цю ініціативу Коморовського вчора обговорили на зустрічі представники названих банків, польського Мінфіну та канцелярії президента Польщі.

Підприємці зможуть отримати фінансування в розмірі від декількох сотень тисяч до декількох мільйонів злотих, а забезпеченням цих коштів будуть частки в компаніях.

Прес-служба зазначила, що аналогічну підтримку отримувала від США свого часу Польща в рамках Polish-American Enterprise Fund.

"Завдяки підтримці підприємництва на місцевому рівні Україна отримає шанс побудувати середній клас, приватний бізнес і, в підсумку, громадянське суспільство", – зазначив міністр Олгерд Дзеконьскій з канцелярії президента Польщі.

За даними українського комітету статистики, розмір польських інвестицій в економіку України на початок поточного року становив $845,4 млн або 1,5% всіх іноземних інвестицій в сучасній історії української держави.

У порівнянні з попереднім роком, інвестиції зменшилися на $71 млн.

За українськими даними, рекордні інвестиції поляків в українську економіку були зафіксовані в 2010 році на рівні $938,5 млн. 2002 року їх обсяг становив $98,4 млн.

В Україні працюють більше тисячі польських компаній, які представляють переважно малий і середній бізнес.

 

Опубликовано : 26.03.2014 09:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів