Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Правий сектор» став чудовим алібі для злочинців?

27.03.2014 09:03 Текст:  Т+   T-  

 За останній час збільшилася кількість злочинств та озброєних нападів на людей, і не просто злочинцями, а представниками «Правого сектору».

 Принаймні, правопорушники вдало цим прикриваються. Про це розповів Володимир Євдокимов, перший заступник міністра внутрішніх справ України. Він стверджує, що міліція буде боротися з озброєними групами людей, які називають себе «Правим сектором». Про це він розповів в ефірі телеканалу новин 24.
«Сьогодні «Правим сектором», а може тими, хто називає себе «Правим сектором», у васильківському районі був здійснений черговий напад, напад на приватний будинок. Міліція оперативно спрацювала. Але після команд «стояти», «міліція», «не рухатися», стали як послушні громадяни, повикидали навіть сигарети», – розповів Євдокимов.
Перший заступник міністра внутрішніх справ впевнений, що правоохоронці діють у правильному напрямку.
«Такі напади у нас досі є. І міліція зараз реагує правильно на такі моменти. І сьогодні затримали ще одного підозрюваного у вбивстві, яке трапилося 5 березня, який прикривається «Правим сектором», - зазначив Володимир Євдокимов.
Також він повідомив, що трохи раніше цілу групу озброєних молодих людей було затримано у Тернополі, серед яких, до речі, виявилася людина, яка має відношення до розстрілу інспектора ДАІ.
«Тож скажіть, що порушує міліція, якщо на законні вимоги починається вогонь з боку затриманих», - підкреслив Євдокимов.

Опубликовано : 27.03.2014 09:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів