Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Приїхали вибачитися і вбили

27.03.2014 09:47 Текст:  Т+   T-  

 Сьогодні слідчо-оперативна група міліції виїжджала у село Пугачівка, що у Млинівсьому районі.

 Вранці до Млинівського райвідділу міліції зателефонувала мешканка району Марія та повідомила, що у сусідній оселі знайшла сусіда мертвим. 47-річний Олександр лежав на підлозі біля відчинених дверей і вже не дихав. Жінка побачила на голові сусіда кров.

 — Зі свідчень дружини померлого, 42-річної Любові, стало відомо, що напередодні ввечері до них додому прийшли 35-річний Олександр та 32-річний Володимир із сусіднього села, — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Млинівського райвідділу міліції Сергій Волков.

Чоловіки навідались до Олександра вибачатись, бо напередодні між ними виникла суперечка. Для результативнішого перемир’я принесли із собою горілку. Подружжя та їх гості разом розпили спиртне. А потім чоловіки знову посварились.

— Я, Володимир та Олександр почали битись. Що й до чого було, я не пам’ятаю, бо випив немало алкоголю, — так розповів про нічні пізніше міліціонерам Олександр. — Після того, як бійка припинилась, Саша ще ходив по хаті, а потім ми заснули. Зранку мене розбудив Володя, показував на Сашка, який вже був неживий. Ми сіли на воза та поїхали додому.

— Тіло померлого направлено для дослідження та встановлення причини смерті до моргу Млинівської центральної районної лікарні, — додав Сергій Волков.

Про це "РВ" повідомила Олеся Бондарець з Млинівського райвідділу міліції.

Опубликовано : 27.03.2014 09:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів